Leganes kontra Saragossa. Prognoza na mecz Segunda

Leganes w ramach 21. kolejki Segundy zmierzy się z Saragossą, której na swojej arenie nigdy nie przegrali. Czy Ogórki będą w stanie przedłużyć swoją passę bezpośrednich pojedynków 19 grudnia i na jakie zakłady należy zwrócić uwagę?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Leganes - Saragossa

Leganes

Leganes po 20 rozegranych meczach ma na koncie 27 punktów, zajmuje 11. miejsce i nie przegrał 10 meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Drużyna Imanola Idiakesa u siebie prezentuje się bardzo groźnie i trudno o punkty na jego boisku nawet liderom dywizji. W poprzednim meczu Ogórki nie pokonały na wyjeździe Andory (1:1).

Saragossa

"Zaragoza" w tym samym okresie zdobyła dwa punkty mniej od swojego obecnego przeciwnika i plasuje się pięć linii niżej w klasyfikacji generalnej. Podopieczni Frana Escriby grali znacznie bardziej przekonująco wraz z jego wejściem do zespołu i też nie przegrali pięciu meczów z rzędu. Drużyna nie jest jednak tak stabilna na wyjazdach i nie jest w stanie wygrać czterech spotkań bez zdobycia gola w trzech z nich.

Leganes kontra Saragossa

Leganes vs Saragossa fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - w trzech poprzednich domowych wygranych Leganes wynik ten został osiągnięty dwukrotnie;
  • Leganes strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich pięciu meczach u siebie klub strzelił trzy gole przed przerwą;
  • W pierwszej połowie łącznie ponad 1,5 gola - w ostatnich trzech meczach Leganes u siebie ten zakład odbył się dwukrotnie.

Przewidywanie sum meczowych

Leganes są dobrzy na swojej arenie, agresywni w ataku i rzadko popełniają błędy w obronie. Po stronie „ogórków” jest zdecydowana przewaga w spotkaniach personalnych, czynnik własnego boiska przy wsparciu trybun i stabilniejsza forma. Wierzymy, że goście ostatecznie nie będą w stanie przetrwać, biorąc pod uwagę różnicę w klasie i motywację, ale proponujemy zachować ostrożność.

Naszym zdaniem gospodarze będą górą. Prognoza - Handicap azjatycki (0) na Leganes. Na taki wynik w Mostbet oferują współczynnik 1,73.

Jednak w poszczególnych odcinkach Saragossy całkiem możliwe jest równe rywalizowanie. Wraz z pojawieniem się nowego mentora klub stał się bardziej interesujący w ataku i jest w stanie ukarać za błąd w obronie. Tak, a „ogórki” będą aktywne przez cały mecz, co przemawia za produktywnym wynikiem konfrontacji.

Naszym drugim zakładem będzie - suma powyżej dwóch bramek. Taki zakład można postawić za 2,10.

Komentarz 0