„Cangzhou” kontra „Henan”. Prognoza na mecz o mistrzostwo Chin

W 31. kolejce chińskiej Superligi Cangzhou zmierzy się z Henanem, z którym ma trudności nawet na własnej arenie. Czy goście będą mogli potwierdzić swoją reputację 15 grudnia i na jakie stawki zwrócić uwagę?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące „Cangzhou” i „Henan”

„Cangzhou”

Cangzhou nie miało tak udanego sezonu, jak planowano, ale utrzymało miejsce w elicie na kolejne losowanie i spróbuje zakończyć na wyższej pozycji. Drużyna Svetozara Sapuricia od dawna nie jest zmotywowana turniejem, ale tak naprawdę nie rozdziela punktów swoim rywalom, wygrywając trzy razy w ostatnich czterech rundach. Wuhan jako ostatnie ucierpiało z powodu „lwów” (1:0).

„Henan”

Sam "Henan" przed końcem mistrzostw wygląda solidnie, choć wyżej niż na piątym miejscu nie będzie w stanie go ukończyć. Teraz podopieczni Javiera Pereiry zajmują siódme miejsce, ale do czołowej piątki mają tylko dwa punkty. Powinno to zwiększyć motywację zespołu przed wyjazdem na dogodnego przeciwnika.

„Cangzhou” kontra „Henan”

Fakty „Cangzhou” kontra „Henan”.

  • Dokładny wynik 1:3 - w trzech dotychczasowych gościnnych zwycięstwach Henan wynik ten został osiągnięty dwukrotnie;
  • Henan strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich czterech meczach wyjazdowych klub strzelił trzy gole przed przerwą;
  • W drugiej połowie łącznie ponad 1,5 gola - w ostatnich pięciu spotkaniach Henan taki zakład odbył się cztery razy.

Przewidywanie sum meczowych

Cangzhou udało się odnieść zwycięstwo u siebie dopiero w ostatniej rundzie po długiej serii porażek u siebie. Jeśli chodzi o Henan, klub jest również bardzo groźny na wyjeździe, nie przegrał pięciu meczów z rzędu na wyjeździe i jest gotowy na pozytywne zakończenie mistrzostw. Uważamy, że gospodarze nie mają wystarczającej klasy i umiejętności, aby pokonać takiego przeciwnika i proponujemy to wykorzystać.

Wierzymy, że goście odniosą większy sukces. Prognoza - zwycięstwo „Henan”. Dla takiego wyniku Mostbet oferuje współczynnik 2,19.

Jednak „lwy” są w stanie stwarzać trudności wrogowi i wyróżniać się, nie mając najgorszej linii ataku. Głównego zagrożenia należy się jednak spodziewać ze strony napastników gości, którzy ostatnio rozprawiają się z niemal wszystkimi. Wierzymy, że walka zadowoli widowiskową piłką nożną i wysokimi osiągami.

Nasz drugi zakład to - łącznie powyżej 2,5 gola. Taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0