Roda kontra Zwolle. Prognoza na mecz o mistrzostwo Holandii

W 18. kolejce pierwszej ligi Holandii Roda, który ostatnio nie radzi sobie najlepiej, zmierzy się z drugim w tabeli Zwolle. Czy gościom uda się wygrać 16 grudnia i na jakie zakłady warto zwrócić uwagę?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Roda vs Zwolle

Roda

Roda po 17 rozegranych meczach ma na koncie 24 punkty i plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli, tylko dodatkowymi wskaźnikami ustępuje strefie play-off. Drużyna Jurgena Streppela w ostatnich czterech meczach przegrała trzykrotnie i na swoim boisku mogła pokonać tylko skromnego Den Haaga (1:0).

Zwolle

Zwolle zdobył w tym okresie 14 punktów więcej niż jego obecny przeciwnik i wygląda bardzo solidnie we wszystkich liniach. Wards of Dick Schroeder pokonali Helmond (1:0) w ostatniej rundzie i zanotowali serię zwycięstw do czterech meczów. Teraz do szczytu dzielą tylko dwa punkty, a przy odrobinie szczęścia drużyna może wyprzedzić Heraklesa i zostać liderem.

Roda kontra Zwolle

Roda vs Zwolle fakty

  • Dokładny wynik 1:3 - w trzech poprzednich domowych porażkach "Rhody" taki zakład odbył się dwukrotnie;
  • Zwolle strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych klub strzelił cztery gole przed przerwą;
  • W pierwszej połowie łącznie ponad 1,5 gola - w ostatnich pięciu domowych meczach Rhody taki zakład miał miejsce trzykrotnie.

Przewidywanie sum meczowych

Roda nie jest stabilna i rzadko może konkurować z czołówką dywizji. Drużyna nie imponuje wynikami na własnym boisku, czego nie można powiedzieć o przeciwniku. Zwolle wygrali pięć dotychczasowych meczów wyjazdowych i wierzymy, że ta seria sukcesów będzie trwała, co proponujemy wykorzystać.

Naszym zdaniem goście będą silniejsi. Prognoza - zwycięstwo "Zwolle". Dla takiego wyniku Mostbet oferuje współczynnik 2,20.

Obaj dobrze prezentują się w ataku, zwłaszcza jak na obecnych gości meczu. "Zwolle" zawsze dużo tworzy i nie ma problemów z realizacją, a "Roda" u siebie nawet przy porażkach rzadko schodzi z boiska bez gola, co proponujemy wykorzystać, stawiając na wysoki wynik końcowy.

Nasz drugi zakład to - łącznie powyżej 2,5 gola. Taki zakład można postawić za 1,66.

Komentarz 0