Betis kontra Osasuna. Prognoza na mecz Pucharu Hiszpanii

Betis przegrał w ostatnim meczu o Superpuchar Hiszpanii, czy jest szansa na wygraną 18 stycznia w pojedynku z Osasuną. Jaki zakład postawić na pojedynek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Betis - Osasuna

Betis

Aktualny zdobywca Pucharu Hiszpanii odkrył ten turniej pewnym zwycięstwem w pojedynku z Ibizą Islas, w którym nie pozostawił wyspiarzom ani jednej szansy. Potem zabrakło szczęścia w Superpucharze, gdzie Betis przegrał z Barceloną tylko w rzutach karnych (2:3 rzut karny).

W trwającym 16 kolejek turnieju Primera „betikos” odniósł osiem zwycięstw i cztery pokojowe rozstrzygnięcia, co przyniosło 28 punktów i szóstą pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce gospodarze pokonali Rayo Vallecano (2:1).

Osasuna

Osasuna ma tylko jeden punkt straty do dzisiejszego przeciwnika w turnieju La Liga. Pampeluńczycy mają na swoim koncie osiem zwycięstw i trzy pokojowe wyniki, co odpowiada 27 punktom i siódmej pozycji.

Po remisie z Athletic (0:0), dzisiejsi goście pokonali u siebie Majorkę (1:0). Na starcie Pucharu Hiszpanii Baskowie pokonali Arnedo (3:1), po czym odpadli z turnieju gimnastycznego dopiero po rzutach karnych (2:1 pen).

Betis kontra Osasuna

Betis vs Osasuna fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - gospodarze wygrali 3 z ostatnich 4 bezpośrednich pojedynków;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ten zakład odbył się w 3 z 5 ostatnich meczów gospodarzy;
  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z ostatnich 4 bezpośrednich pojedynków bramki padły w obu połowach.

Przewidywanie sum meczowych

W tym starciu stajemy po stronie aktualnego zwycięzcy Copa del Rey, który ma mocną selekcję zawodników i ogromną motywację do odniesienia sukcesu w obronie tytułu. Dodatkowo Sevilla będzie miała mocne wsparcie z trybun.

Naszym typem jest zwycięstwo Betisu i stawiamy na nie za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,15.

Zakładamy, że w tym meczu oba kluby maksymalnie skoncentrują się na obronie, bo stawką jest przepustka do kolejnego etapu. Ponadto w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków nie padły więcej niż dwie bramki.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,88.

Komentarz 0