Alaves kontra Levante. Prognoza na mecz Segunda

Alaves nie zdobyło punktów w dwóch ostatnich meczach, ale czy czekać na kolejny niewypał gospodarzy 12 grudnia w pojedynku z Levante, jest w prognozie. Jaki zakład wygra?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Alaves - Levante

Alaves

Alaves pierwszą rundę mistrzostw trzyma na bardzo wysokim poziomie, będąc w tej chwili jednym z głównych pretendentów do awansu. Drużyna Luisa Garcii zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 34 punktami po dziesięciu kolejkach, tracąc jeden punkt do lidera przed Las Palmas. Na taki handicap złożyły się dwie „chwalebne” porażki z rzędu z Grenadą (1:3) i Teneryfą (1:2).

Lewant

Na podwyższenie klasy stawia również Levante - ekipa Javiera Calleji do 20. kolejki zajmuje piąte miejsce w tabeli. „Żaby” są dwa punkty za strefą kwalifikacji bezpośrednich w przykładzie, którą można dzisiaj odzyskać. W ostatniej kolejce Levante dość nieoczekiwanie straciło punkty w konfrontacji z Ponferradiną (0:0), ale jednocześnie przedłużyło passę bez porażki w mistrzostwach do 10 meczów.

Alaves kontra Levante

Mecz Alaves - Levante

  • Dokładny wynik 2:1 - dwa z ostatnich pięciu zwycięstw Alaves u siebie przyniosły taki wynik;
  • Alaves strzeli bramkę w drugiej połowie - w ostatnich trzech domowych meczach Alaves taki typ się udał;
  • Levante strzeli bramkę w pierwszej połowie – w ostatnich dwóch meczach u siebie Alaves stracił bramkę w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Alaves doznało dwóch porażek z rzędu, ale jak na razie niepowodzenia te nie doprowadziły do poważnych konsekwencji - trzy punkty w dzisiejszym meczu mogą pomóc objąć prowadzenie. Baskowie z pewnością postawią na zwycięstwo – u siebie „chwalebni” w tym sezonie nie ponieśli ani jednej porażki, a u siebie z Levante nie przegrali od 1996 roku. Warto polegać na gospodarzach.

Uważamy, że większe szanse na sukces mają gospodarze. Prognoza - Handicap azjatycki (0) na Alaves. U bukmachera Mostbet taki wynik oferowany jest po kursie 1,80.

Trudno nazwać Alaves drużyną odnoszącą największe sukcesy, ale jednocześnie Baskowie nie mają ostatnio problemów z bramkami zdobytymi u siebie. Biorąc pod uwagę, że Glorious podejmie dziś ryzyko, Levante ma niewielkie szanse na pozostanie suchym. Jednocześnie „żaby” również twierdzą, że awansują w klasie i raczej nie oddają punktów bez walki bezpośredniemu konkurentowi.

Naszym drugim zakładem będzie zdobycie gola. Taki zakład w Mostbet można postawić za 2,07.

Komentarz 0