Freiburg vs Olympiakos. Prognoza na mecz Ligi Europy

Typy i zakłady na Freiburg vs Olympiakos, statystyki, kursy. Freiburg zagwarantował sobie miejsce w play-offach, czy 27 października pokona Olympiakos?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Freiburg vs Olympiakos

Freiburg

Freiburg ma bardzo dobry sezon, awansując do play-offów, jeszcze jeden punkt to za mało na gwarantowaną pierwszą pozycję. W krajowych mistrzostwach sprawy też mają się świetnie, ponieważ zespół jest w pierwszej trójce, tylko dwa punkty straty do lidera.

W domu ma tylko jedną porażkę. Tak więc z Werderem Brema (2:0) możemy powiedzieć, że nie było problemów. Brakuje tylko rannego Shallai.

Olympiakos

Olympiakos kompletnie zawiódł w sezonie Pucharu Europy i nie będzie już wchodzić do play-offów Ligi Europy, ale teoretycznie może rywalizować o miejsce w Lidze Konferencyjnej. Niedawny remis z Azerbejdżanem Karabagiem (0:0) pozostawia szanse. Nawet w sezonie zasadniczym zespół jest dopiero na czwartej pozycji.

Grecy przegrali najważniejsze derby u siebie z PAOK z wynikiem 1:2 i oddali lidera dziesięcioma punktami. 

Freiburg vs Olympiakos

Fryburg vs Olympiakos fakty

  • Dokładny wynik 2:0 - Freiburg wygrał dwa mecze z sześciu z wynikiem 2:0;
  • Freiburg nie chybi - Freiburg nie poddał się w sześciu na dziesięć meczów;
  • Freiburg przekroczył 1,5 – Freiburg strzelił dwa gole w ostatnich czterech meczach u siebie.

Przewidywanie sum w grze

Wierzymy, że w tej parze nie będzie mnóstwo bramek, więc czekamy na niską sumę. Grecy nie pokazują w tym sezonie niczego specjalnego, zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Jest mało prawdopodobne, że w jego kryjówce uda im się otworzyć niezawodną obronę jednego z liderów mistrzostw Niemiec.

Niemcom potrzebne jest wygodne zwycięstwo i sprawdzian najbliższej rezerwy, co da liderom możliwość odpoczynku przed znacznie ważniejszymi meczami w Bundeslidze.

Nasza prognoza - całkowita liczba bramek poniżej 2,5 za 2,05 w Mostbet.

Ponadto zalecamy postawienie zakładu na korzyść strony przyjmującej. Tak, być może goście mają większą motywację, ale kondycja fizyczna Olympiakosu pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony Freiburg jest po prostu w fantastycznej formie, więc jest mało prawdopodobne, że dadzą przeciwnikowi punkty u siebie.

Zakładamy handicap azjatycki (-1) we Freiburgu za 1,81.

Komentarz 0