HEET kontra K23. Prognoza na mecz ESL Challenger

Prognozy i zakłady na HEET vs K23, statystyki, kursy. 1 listopada odbędzie się pojedynek pomiędzy HEET i K23 w ramach ESL Challenger. Komu należy przyznać pierwszeństwo?

Nasze prognozy i analiza ekspercka na temat HEET vs K23

HEET

HEET zajmują 31 miejsce w światowym rankingu i nie odbiegają stabilnymi wynikami nawet na scenie tier-2. Do niedawna drużyna przeplatała się zwycięstwami z porażkami, ale w dwóch ostatnich walkach wciąż udało jej się osiągnąć sukces. Przypomnijmy, że drużyna udowodniła swoją wyższość nad rodakami z LDLC (2:1) i Falcons wynikiem 2:0.

W tej chwili najlepszymi mapami w zasobach Francuzów są Dust2 i Vertigo, na których mają odpowiednio 53% i 55% winrate. Jest prawdopodobne, że w nadchodzącej konfrontacji przyjmą jedną z nich jako swój szczyt.

HEET kontra K23

K23

K23 znajdują się na 54. pozycji w rankingu. Po tym, jak drużyna nie zakwalifikowała się do Majora, nastąpiło kilka zmian w składzie. Tak więc organizacja przeniosła do rezerwy dwóch zawodników - xsepower i Finigan. Do tej pory nie byli w stanie znaleźć dla nich zastępcy, więc na nadchodzącym wydarzeniu CIS zespół wystąpi w nieoptymalnym składzie.

Nawiasem mówiąc, w dwóch ostatnich spotkaniach Rosjanie zawiedli. Nie poradzili sobie z Sprout (1:2) i przegrali z Copenhagen Flames - 1:2. Nie ma pewności, że K23 będą w stanie zbliżyć się do pierwszej trzydziestki w najbliższej przyszłości, ponieważ muszą wykonać ogrom pracy.

HEET kontra K23 Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: trzy poprzednie mecze z udziałem K23 odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum w grze

Naszym zdaniem HEET powinien bez problemu poradzić sobie z K23. Rosjanie mają problemy ze składem i nie znaleźli jeszcze stałych graczy na dwie pozycje. Z kolei Francuzi odnieśli sukces w dwóch poprzednich walkach i już dwukrotnie udowodnili swoją wyższość nad K23 w oficjalnych spotkaniach. Stawiamy na zwycięstwo HEET za 1,58 w Mostbet.

Komentarz 0