Na'Vi kontra Iluminator. Prognozy dla IEM Road To Rio

Typy i zakłady na Na'Vi vs Illuminar, statystyki, kursy. Natus Vincere ostatnio wypadł słabo. Czy bez problemu poradzą sobie z Polakami z Illuminar? Poszukaj odpowiedzi w dalszej części prognozy.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Na'Vi vs Illuminar

Na'Vi

Natus Vincere nie radzi sobie teraz zbyt dobrze. Drużyna przed wakacjami pokazywała znakomite wyniki i cały czas walczyła o pierwszą linię światowego rankingu, ale w niedalekiej przyszłości może nawet znaleźć się poza pierwszą trójką. Podkreślamy, że w czterech walkach na pięć przegrała.

W ESL Pro League zespół dotarł do etapu ćwierćfinałowego, gdzie przegrał z G2 Esports z wynikiem 1:2. Oczywiście żółto-czarni jako tacy nie powinni mieć problemów z dostaniem się do majora, ponieważ przewyższają wielu rywali w klasie, ale w tej chwili zdecydowanie nie są w najlepszej formie.

Na'Vi kontra Iluminator

Iluminacja

Iluminaci grali wcześniej wyłącznie na poziomie 2 i 3 i nie mają za sobą dużego doświadczenia. Jest mało prawdopodobne, że drużyna będzie w stanie pokazać się z najlepszej strony na tym turnieju RMR, ponieważ jest on znacznie gorszy pod względem umiejętności od wielu drużyn. Polakom udało się jednak podejść do tych mistrzostw w dobrej formie.

Tak więc rozprawili się z Lilmixem (2:1) i udowodnili swoją wyższość nad Astralis Talent z wynikiem 2:0. Warto jednak wspomnieć, że teraz na żadnej z map zespół nie ma więcej niż 55% współczynnika wygranych, co jest złym wskaźnikiem.

Na'Vi kontra Illuminar Fakty

  • Razem poniżej 25,5 rundy: cztery z pięciu map z udziałem Polaków poszły w sumie poniżej.

Przewidywanie sum w grze

Natus Vincere jest znacznie potężniejszy od swojego przeciwnika w każdym aspekcie gry i powinien bez problemu wygrać ten mecz. Iluminatorzy z pewnością będą zdenerwowani, bo grają przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie, a dla żółto-czarnych mecz ten będzie „codziennym spacerem”. Nie widzimy szans dla Polaków. Stawiamy na zwycięstwo Na'Vi z handicapem (-5,5) w rundach za 1,75 u bukmachera Mostbet .

Komentarz 0