Rayo Vallecano kontra Celta. Prognoza na mecz Primera

Typowanie i zakład na "Rayo Vallecano" vs "Celta", statystyki, kursy. W meczu o mistrzostwo Hiszpanii 10 listopada „giganci” zmierzą się z „celtami”. Kto zwycięży w tym meczu?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Rayo Vallecano vs Celta

Rayo Vallecano

Fani Rayo Vallecano mogą nadal świętować zwycięstwo w ostatnim meczu z Realem Madryt (3-2), który przegrał po raz pierwszy. Ten występ popchnął podopiecznych Andoniego Iraoli do strefy Pucharu Europy, a jego drużyna cieszy się trzecim najlepszym startem w najlepszym sezonie rozgrywkowym w historii.

Vallecans są niepokonani w pięciu meczach, po wygraniu wszystkich trzech ostatnich meczów i zdobyciu dziewięciu bramek. Takie wyniki sprowadziły drużynę na ósmą linię. Pozo, Martin i de Tomas, którzy są w kiepskiej formie, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Celta

Po porażce w ostatniej rundzie z Osasuną (1:2) dzisiejsi goście daleko poza pierwszą szóstką. Carlos Carvalhal został piątym menedżerem Celty w ciągu czterech lat, który przegrał swój pierwszy mecz jako menedżer, a jego zespół miał najgorszy start od lat.

Ponadto Sky Blues przegrali ostatnie pięć meczów wyjazdowych, tracąc najwięcej wyjazdowych meczów w sezonie. Ponadto drużyna przegrała 4 z ostatnich 5 meczów i skończyła w przedostatnim meczu z 11 punktami. De la Torre, Solarri i Mallo, który doznał kontuzji mięśni, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Rayo Vallecano kontra Celta

Rayo Vallecano kontra Celta fakty

  • Gole w obu połowach – tak – w ostatnich trzech meczach head-to-head strzelono gole w obu połowach;
  • Dokładny wynik 1:0 - w 2 z ostatnich 5 meczów twarzą w twarz taki wynik został odnotowany;
  • Kary: nie - rzuty karne nie zostały przyznane w 3 z ostatnich 6 meczów.

Przewidywanie sum w grze

W tej grze czekamy na równy pojedynek, w którym wszystko może potoczyć się według najbardziej nieoczekiwanego scenariusza. Wierzymy, że dziś oba zespoły są sobie godne i dzięki poświęceniu będą mogły zadowolić treść. Co więcej, w 3 z ostatnich 5 meczów head-to-head nie strzelono mniej niż trzech goli.

Nasza prognoza - łącznie ponad 2,5 gola, obstawiamy to za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,23.

Wierzymy, że oba kluby zagrają najlepiej jak potrafią i będą zachwycone strzelonymi bramkami i sensowną grą. Co więcej, losowanie w każdym indywidualnym przypadku może odpowiadać każdemu.

Drugi zakład - remis za 4,86.

Komentarz 0