Guimarães kontra Famalican. Prognoza na mecz Primeira

Prognozy i zakłady na "Guimarães" vs "Famalican", statystyki, kursy. 31 października w meczu Primeira „zdobywcy” zmierzą się z „Famalican”. Czego można się spodziewać po tym meczu?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Guimarães vs Famalicao

Guimarães

W ubiegłym sezonie Guimarães nie wszedł do walki o miejsce w pierwszej trójce - zespół uplasował się na szóstej pozycji. Po dziesięciu rundach obecnych mistrzostw zespół ma na koncie pięć zwycięstw i dwa remisy, co ostatecznie przyniosło 17 punktów i szóstą pozycję w tabeli.

Linia ataku grała bardzo słabo, a gospodarze tracili średnio mniej niż jednego gola. W ostatnich dwóch rundach drużyna pokonała Pacos Ferreira (1:0) i Boavista (3:2). Silva, Miguel Maga, Handel Gaspar i Fernandez nie zagrają dzisiaj.

Famalican

Famalican był niestabilny w zeszłym sezonie, a ósma pozycja była doskonałym wskaźnikiem dla skromnego klubu z Vila Nova. W obecnych mistrzostwach podopieczni Alexa Popovicha odnieśli trzy zwycięstwa i remis w ośmiu rundach, co odpowiada 10 punktom i 14 miejscu w tabeli.

Linia ataku, która różniła się osiem razy, grała bardzo słabo. W ostatnich trzech rundach zespół cieszył się ze zwycięstw nad Boavistą (4:0) i Pacosem Ferreirą (2:1). Dzisiaj nie zagrają Jonat Robert i Aguirregabiria, który ma kontuzję nogi.

Guimarães kontra Famalican

Guimarães vs Famalican fakty

  • Guimarães strzeli gola - Guimarães strzeliło gola w 2 z 3 ostatnich meczów u siebie;
  • Dokładny wynik 2:1 - w 4 z ostatnich 5 meczów head-to-head dzisiejsi gospodarze wygrali;
  • Bramki w obu połowach - tak - w 2 z ostatnich 4 meczów wyjazdowych strzelono bramki w obu połowach.

Przewidywanie sum w grze

W tej grze preferujemy gospodarzy meczu, którzy są dziś w świetnej formie, podczas gdy „zdobywcy” mają wielką ochotę wejść do strefy Pucharu Europy, ponieważ drużyna dzieli piątą pozycję z Casa Pia. Najprawdopodobniej w tym meczu, ze względu na klasę i doświadczenie zawodników, gospodarze będą mogli narzucić swoją grę i zdobyć ważne trzy punkty od jednego z outsiderów sezonu.

Nasza prognoza to zwycięstwo Guimarães i stawiamy na to przez Mostbet ze współczynnikiem 2,15.

Zakładamy, że w tym pojedynku obydwie drużyny będą iść do przodu od pierwszych sekund, co ostatecznie może zadowolić dużą ilością ataków i szans na zdobycie bramki. Ponadto oba kluby mają deficyt bramek, które strzeliły mniej niż trzy gole w 4 z ostatnich 5 meczów head-to-head.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 2,38.

Komentarz 0