Crystal Palace kontra Wilki z Wolverhampton. Prognoza na mecz Premier League

Prognozy i zakłady na Crystal Palace vs Wolverhampton, statystyki, kursy. W meczu o mistrzostwo Anglii 18 października „szklarze” zmierzą się z bezkompromisowymi „wilkami”. Kto zwycięży w nadchodzącym pojedynku?

Nasze eksperckie prognozy i analizy dotyczące Crystal Palace vs Wolverhampton Wolves

Kryształowy Pałac

Po tym, jak Crystal Palace udało się osiągnąć 12. miejsce w tabeli w zeszłym sezonie, start w nowych mistrzostwach jest nieudany. W dziewięciu rundach „kryształowy pałac” odniósł tylko dwa zwycięstwa i cztery pokojowe wyniki, co odpowiada dziesięciu punktom i 13. pozycji w tabeli.

Słabo rozegrała linię ataku, która różniła się tylko dziesięć razy. Po udanym pojedynku z Leeds (2:1), dzisiejsi gospodarze zremisowali z Leicester (0:0). Butland, Kline, Ferguson, Richards, MacArthur i Hughes, który ma koronawirusa, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Wilki z Wolverhampton

Po zajęciu dziesiątego miejsca w zeszłym sezonie Wolverhampton postawił sobie tylko jedno zadanie - dotarcie do strefy Pucharu Europy. Początek nowego turnieju w Premier League był nieudany: w dziesięciu rundach „żółto-czarni” zanotowali dwa zwycięstwa i trzy remisy, co odpowiada dziewięciu punktom i 17 miejscu w tabeli.

Nie sposób nie odnotować najgorszego rekordu drużyny w lidze pod względem zdobytych bramek, z których na koncie Wilków są tylko cztery. Po serii niepowodzeń 15 października drużyna pokonała u siebie Nottingham (1:0). Dziś nie zagrają Neto, Jimenez, Cinquio i Kalajdzic, który ma kontuzję kolana.

Crystal Palace kontra Wilki z Wolverhampton

Crystal Palace vs Wolverhampton Wolves fakty

  • Gole w obu połowach – tak – Wilki strzeliły gole w obu połowach w 3 z ostatnich 6 meczów Wolverhampton;
  • Żółte kartki: łącznie poniżej 3 - ten zakład został rozegrany w 2 z 4 ostatnich meczów Crystal Palace;
  • Dokładny wynik 2:1 - gospodarze wygrali swoje ostatnie trzy mecze head-to-head.

Przewidywanie sum w grze

W tym meczu preferujemy gospodarzy, którzy mają przewagę własnej areny, wsparcie trybun i ogromną motywację turniejową. Dodatkowo statystyki stoją po stronie stołecznej drużyny, która wygrała trzy ostatnie mecze head-to-head, na co dziś liczymy.

Nasza prognoza to zwycięstwo „Crystal Palace” i obstawiamy je po linii Mostbet ze współczynnikiem 2,25.

Zakładamy, że w tym pojedynku przeciwnicy maksymalnie skoncentrują swoje wysiłki na obronie, co ostatecznie przyniesie duże napięcie w centrum pola i maksymalnie 1-2 zdobyte bramki. W dodatku tak zakończyło się ostatnie pięć meczów head-to-head.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,71.

Komentarz 0