Arsenal kontra Zurych. Prognoza na mecz Ligi Europy

Typy i zakłady na Arsenal vs Zurych, statystyki, kursy. 3 listopada w meczu Ligi Europy Arsenal zmierzy się z Zurychem. Kto zwycięży w tym pojedynku?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Arsenalu vs Zurych

Arsenał

Po mocnym starcie Arsenal zwolnił. Pierwszą porażką sezonu była porażka z PSV (0:2), która nie wpłynęła na sytuację turniejową, pozostawiając Holendrom szansę na pierwsze miejsce w kwartecie. Kanonierzy mają cztery zwycięstwa i 12 punktów. Natomiast wyraźnie przedstawia linię ataku, która różniła się tylko siedem razy.

W turnieju Premier League Kanonierzy zdobyli 31 punktów w 12 rundach i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. W ostatnim meczu drużyna nie pozostawiła żadnych szans Nottingham Forest (5:0). Dzisiaj nie zagrają Zinchenko, Turner, Saka, Xhaka, Smith Rowe i Elneni, który ma kontuzję biodra.

Zurych

Halloween się skończyło, ale panujący mistrzowie Szwajcarii w Zurychu mają coś z koszmarnego sezonu i prawie nie do pomyślenia zajmują ostatnie miejsce w szwajcarskiej Superlidze. Nowo mianowany trener Bo Henriksen widział, jak jego drużyna przegrała 0:5 z PSV w ostatnim wyjazdowym meczu Ligi Europy. Po zwycięstwie nad Boude-Glimt (2:1), w drużynie pojawiły się promyki nadziei na wiosenny etap rozgrywek europejskich.

Potem nastąpiło zwycięstwo nad Syjonem (1:0), co tylko doda siły i emocji do tego pojedynku. Dziś Krieza, Reichmuth i Sauter nie będą mogli zagrać.

Arsenal kontra Zurych

Arsenal kontra Zurych

  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z ostatnich 5 meczów head-to-head strzelono gole w obu połowach;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładów odbyła się w 3 z 4 ostatnich meczów Arsenalu;
  • Dokładny wynik 2:1 - gospodarze wygrali 4 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sum w grze

Porażka w ostatnim meczu nie pozostawia wyboru „Kanonierzom” i szans gościom, którzy nabierają formy, a jednocześnie są o dwie głowy słabsze od Brytyjczyków we wszystkich liniach. Dodatkowo wierzymy, że w tym pojedynku na pierwszy plan wysunie się wsparcie z trybun i doświadczenie, które przyniesie pierwsze miejsce w grupie, punkty turniejowe w rankingu Anglii i przyzwoite nagrody pieniężne.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-2,5) dla Arsenalu i obstawiamy go za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,28.

Wychodzimy z założenia, że gra nie pozostawi obojętnych fanów piłki nożnej i ucieszy obfitością ataków i szans na zdobycie bramki. Ponadto w ostatnim pełnym meczu strzelono trzy gole.

Drugi zakład - łącznie ponad 3,5 gola za 2,12.

Komentarz 0