Alcora kontra Elche. Prognoza na mecz Pucharu Hiszpanii

Prognozy i zakłady na Alcor vs Elche, statystyki, kursy. W meczu Copa del Rey 12 listopada Alcora podejmie Elche. Kto przejdzie do kolejnego etapu?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Alcora vs Elche

Alcora

Reprezentantka Ligi Regionalnej w zeszłym sezonie prezentowała się niepewnie, ale ostatecznie utrzymała miejsce w piątej lidze Hiszpanii. Podopieczne Vicente Pastore otworzyły sezon meczem z Ceutą 6 czerwca, w którym otworzyły wynik w drugiej minucie, po czym nie tylko powstrzymały atak przeciwnika, ale także wypracowały sukces, i to z karnego miejsce. W tym meczu Clemente, Aaron i Albalt mają po jednej piłce.

Elche

W zeszłym tygodniu Elche zdołało utrzymać nieprzyjemną passę, przegrywając w kolejnym meczu z Gironą (1:2). Co więcej, fani wiązali z tą walką duże nadzieje. Po 14 meczach obecnego sezonu „zielone paski” zanotowały cztery remisy i cztery punkty, co odpowiada ostatniej pozycji w tabeli. Co więcej, zespół różnił się tylko 10 razy, tracąc średnio ponad dwa gole.

Alcora kontra Elche

Alcora vs Elche fakty

  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z 5 ostatnich meczów Elche;
  • Gole w obu połowach - tak - w 2 z ostatnich 4 meczów u siebie bramki padły w obu połowach.

Przewidywanie sum meczowych

Elche z każdą kolejką jest coraz bliżej spadku do Segundy, a zwycięstwo przed wielką przerwą jest głównym zadaniem, aby jakoś podtrzymać morale drużyny i kibiców. Uważamy, że w tym meczu gospodarze mają niewielkie szanse - nawet fatalny stan gości nie wpłynie na końcowy wynik i reprezentant Przykładów wygra kosztem klasy.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-3) na Elche i stawiamy na to przez Mostbet ze współczynnikiem 2,12.

Zakładamy, że będą bramki, bo Elche ma świetną okazję, by udowodnić, że drużyna nie jest na próżno na pozycji w Przykładzie, choć ostatniej.

Drugi zakład - łącznie ponad 3,5 gola za 1,99.

Komentarz 0