Lorient kontra Reims. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

Prognozy i zakłady na Lorient vs Reims, statystyki, kursy. W 11. rundzie mistrzostw Francji odbędzie się spotkanie Lorient i Reims. Gospodarze nadal często wygrywają w Ligue 1. Czy goście mają szanse na sukces? Czytamy prognozę z naszej strony na mecz 15 października.

Nasze eksperckie prognozy i analizy dotyczące Lorient vs Reims

Lorient

Lorient nadal zadziwia wszystkich fanów francuskiego futbolu. Klub nie wypadł jeszcze z pierwszej czwórki Ligue 1. Co więcej, po dziesiątej rundzie „morszczuk” również awansował na drugą linię, dzięki porażce Marsylii. Teraz, z 25 punktami, podopieczni Régis de Bry mają tylko jeden punkt straty do PSG od pierwszego miejsca.

Lorient ma długą zwycięską passę. Co więcej, nawet czołowe PSG straciło ostatnio punkty. A „morszczuk” robił postępy przez sześć rund z rzędu.

Reims

Reims oczywiście nie może pochwalić się takimi wynikami jak jego przeciwnik. Przeciwnie, drużyna idzie do serii bez zwycięstw. W ostatnich meczach „czerwono-biali” naprzemiennie przegrywały i remisowały. Chociaż klub, którego trener został niedawno zwolniony, zdołał podzielić się punktami z lepszymi przeciwnikami.

Jednak sam Reims wciąż znajduje się poniżej środka tabeli Ligue 1. Z ośmioma punktami w zasobach zespół jest na 15. miejscu i ma już trzy i cztery punkty straty do rywali powyżej.

Lorient kontra Reims

Lorient vs Reims — fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - ostatnie dwa mecze Lorienta zakończyły się wynikiem 2:1;
  • Obie drużyny strzelą gola – Tak – obaj przeciwnicy strzelili gola w pięciu ostatnich spotkaniach Lorient;
  • Remis w pierwszej połowie — Reims zremisował w pierwszej połowie dwóch z ostatnich trzech spotkań.

Przewidywanie sum w grze

W tym meczu wszystko mówi o ostatecznym zwycięstwie gospodarzy. Lorient nie jest już tylko pretendentem do europejskiej rywalizacji. Klub narzuca też walkę o przywództwo PSG. Tak więc Reims, grający w długiej serii bez zwycięstw, raczej nie będzie miał dzisiaj szans na remis.

Stawiamy na zwycięstwo Lorientu ze współczynnikiem 2,26 od Mostbet.

Jesteśmy też pewni, że w tej konfrontacji będzie duży wynik. Lorient, choć często wygrywa w tym sezonie, rzadko robi to bez straceń. Często „morszczuk” otrzymuje jeden lub dwa gole przeciwnikowi do zdobycia. Więc tutaj skłaniamy się do tego, że dla dwóch przeciwników będzie się różnić więcej niż dwa razy.

Stawiamy również na sumę powyżej 2,5 gola, którą bukmacher szacuje na 1,89.

Komentarz 0