Secret kontra Liquid. Prognoza na mecz The International

Prognozy i zakłady na Secret vs Liquid, statystyki, kursy. W finale dolnej drabinki spotkają się Secret i Liquid. Kto jest bardziej godny bycia w wielkim finale?

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące Secret vs Liquid

Sekret

Sekret pokazuje dość jasną, ale jednocześnie akademicką grę na turnieju. Drużyna bez problemu dotarła do finału górnej drabinki dzięki świetnej synergii. Jednak w konfrontacji z Tundrą drużyna i tak przegrała wynikiem 1:2. Zauważmy, że na wszystkich mapach „Sikrit” miał przewagę na alejach i wchodził z nią w środek gry, ale nie potrafił jej właściwie wykorzystać.

Jednak ich przeciwnik również pokazał wysoki poziom gry, więc nie warto mówić, że Puppey i spółka grali słabo. Jest prawdopodobne, że zespół ponownie rozważy swoje działania bliżej 25. minuty gry i wyciągnie właściwe wnioski.

Secret kontra Liquid

Liquid

Liquid z wielkim trudem dotarł do tego etapu. Drużyna jest teraz w serii czterech zwycięstw, ale wiele meczów zakończyło się na ich korzyść wynikiem 2:1. "Liquid" byli bliscy eliminacji z turnieju w konfrontacji z Thunder Awaken (2:1), a także mieli nieprzekonującą drugą mapę przeciwko Aster.

Na szczęście w konfrontacji z Chińczykami Blitz dobrze rysował i na decydującej mapie gracze dostali dla siebie najwygodniejszych bohaterów. Niemniej jednak rycerze mają o wiele więcej błędów niż Sekret.

Tajne a płynne fakty

  • Łącznie ponad 2,5 map: trzy mecze z czterech Liquid rozegrane na trzech mapach.

Przewidywanie sum w grze

Secret świetnie spisali się w poprzednich meczach i potknął się dopiero w konfrontacji z Tundrą, choć nawet w tym meczu byli bliscy sukcesu. Z drugiej strony Liquid kilkakrotnie był na skraju spadku, ale cudem uniknął porażki. W meczach head-to-head Sikrit mają znaczną przewagę nad przeciwnikiem, więc zakładamy, że będą mieli okazję ponownie walczyć z Tundrą, ale w wielkim finale. Stawiamy na zwycięstwo Secret za 1,88 w Mostbet.

Komentarz 0