Bolonia vs Sampdoria. Prognozy meczowe Serii A

Typowanie i zakład na "Bologna" vs "Sampdoria", statystyki, kursy. Bolonia przegrała dwa ostatnie mecze, ale czy Rossoblu zdoła dodać 8 października w pojedynku z Sampdorią.

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Bolonii vs Sampdorii

Bolonia

Bolonia miała bardzo słaby początek sezonu, tak słaby, że zarząd zdecydował się zwolnić Sinisę Mihajlović. Jednak przybycie Thiago Motty nie przyniosło jeszcze rezultatów, z nim dwukrotnie przegrywali Rossoblu - Empoli (0:1) i Juventus (0:3). Tak więc na początku dziewiątej rundy Bologna znajduje się na 17. linii tabeli, odrywając się od strefy spadkowej tylko o jeden punkt.

Sampdoria

Sampdoria zawiodła na początku sezonu, nie odniosła ani jednej wygranej w ośmiu rundach i przegrała sześć razy. Po przegranej 0:3 z Monzą w ostatniej rundzie, która stała się czwartą z rzędu dla the Blues, nieograniczona granica zaufania kierownictwa została wyczerpana i Marco Giampaolo został zwolniony. Na jego miejsce powołany został Dejan Stanković, którego powrót we Włoszech był od dawna oczekiwany.

Bolonia vs Sampdoria

Fakty Bolonia vs Sampdoria

  • Dokładny wynik 1:2 - tym wynikiem zakończyły się cztery z ostatnich sześciu meczów między klubami;
  • Bolonia strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich ośmiu meczach pomiędzy klubami w Bolonii taki zakład był udany;
  • Sampdoria strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch wyjazdowych meczach Sampdorii taki scenariusz został zrealizowany.

Przewidywanie sum w grze

Sampdoria zbliża się do startu dziewiątej rundy jako główny outsider mistrzostw, ale jednocześnie kibice mają powody do optymizmu - sytuację może poprawić Dejan Stankovic. Były pomocnik gwiazdy Interu ma już przyzwoite doświadczenie trenerskie, ale co ważniejsze, jest świetnym motywatorem – całkiem możliwe, że tego brakowało Sampdorii, dobór zawodników w drużynie pozwala nam na rozwiązywanie bardziej ambitnych zadań niż walka o przetrwanie.

Goście nie będą zmotywowani, obrona Bolonii nie jest wiarygodna, więc gospodarze raczej nie pozostaną suchi.

Wierzymy, że gospodarze będą popełniać skuteczne błędy. Przewidywanie - indywidualna suma Sampdorii nad jednym golem. W Mostbet taki wynik jest oferowany ze współczynnikiem 1,99.

Bolonia w meczach u siebie to poważny przeciwnik nawet dla drużyn z górnej połowy tabeli, oczywiście w konfrontacji z głównym outsiderem mistrzostw, Rossoblu, uważani są za faworytów. Jednak naszym zdaniem wszystko nie jest takie proste – Sampdoria może nabrać nowego rozmachu z nowym mentorem, a Bologna ledwo może przyzwyczaić się do współpracy z Thiago Mottą, co jest zauważalne w ostatnich meczach, więc złap przynajmniej jeden wynik goście są całkiem zdolni.

Nasz drugi zakład to "Sampdoria" nie przegra. Taki zakład u bukmachera Mostbet można postawić za 1,85.

Komentarz 0