Stuttgart kontra Heidenheim. Prognoza na mecz Bundesligi

Stuttgart i Heidenheim spotkają się 31 marca w ramach 27. rundy mistrzostw Niemiec. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Stuttgart vs Heidenheim

Stuttgart

Stuttgart zajmuje trzecie miejsce w tabeli Mistrzostw Niemiec. Zespół wygrał cztery z pięciu ostatnich meczów w mistrzostwach kraju. W poprzedniej rundzie podopieczni Sebastiana Hoenessa pewnie poradzili sobie z Hoffenheim na wyjeździe. Piłkarze mają doskonałą okazję do rywalizacji o srebro.

Heidenheima

Heidenheim zajmuje 11. miejsce w tabeli Mistrzostw Niemiec. Zespół przegrał trzy z pięciu ostatnich meczów w mistrzostwach kraju. W sumie w tym okresie kalendarzowym udało im się zdobyć tylko dwa punkty, więc drużynie Franka Schmidta daleko do optymalnej kondycji. W poprzedniej rundzie na własnym stadionie zremisowali z Borussią Mönchengladbach (1:1).

Stuttgart kontra Heidenheim

Fakty na temat meczu Stuttgart - Heidenheim

  • Poprawny wynik – 3:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa z ośmiu ostatnich meczów Stuttgartu;
  • Obaj strzelą gola – taki zakład rozegrano w pięciu z siedmiu poprzednich spotkań Heidenheim;
  • Numer 3 w końcowym wyniku – schemat sprawdził się w dwóch z trzech ostatnich meczów Stuttgartu.

Przewidywanie sumy gier

Stuttgart wygrał pięć z ostatnich sześciu meczów i prezentuje się świetnie. W tym okresie kalendarzowym zawodnikom udało się trafić do bramki przeciwnika 14 razy; po prostu doskonale zarządzają swoimi możliwościami. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Heidenheim przegrał cztery razy w poprzednich sześciu spotkaniach.

Wierzymy, że gospodarze bez problemu postawią swoich przeciwników w ślepym zaułku. Zakład – Handicap azjatycki (-1,5) na Stuttgart. Bukmacher Mostbet pozwala zakończyć go po kursie 1,78.

Stuttgart gra w tym sezonie pewnie i nie ma żadnych problemów z wynikami. Heidenheim nie jest szczególnie godny zaufania, dlatego spróbuje odpowiedzieć własnymi wnioskami.

Zakład dotyczy łącznie więcej niż trzech bramek. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,60.

Przeciwnicy będą starali się grać na kursie kolizyjnym i nie spoczną w obronie. Można odnieść wrażenie, że doprowadzi to do powstania wielu standardów.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. W Mostbet oferują grę w tę opcję za 1,75.

Komentarz 0