Sivasspor vs Galatasaray. Prognoza na mecz o mistrzostwo Turcji

Sivasspor nie przegrał u siebie od pięciu meczów z rzędu, ale czy 11 stycznia Galatasaray uda się przełamać tę passę – odpowiedź nasuwa się w prognozach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Sivasspor vs Galatasaray

Sivasspor

„Sivasspor” jako całość ma całkiem przyzwoity sezon i jak na razie pewnie radzi sobie ze swoim głównym zadaniem, jakim jest utrzymanie pozwolenia na pobyt w Super Lidze. Zespół Bulenta Uyguna zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli z 24 punktami i ma już sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Galatasaray

Galatasaray ma za sobą mocny sezon i walczy o tytuł mistrzowski, ale jak na razie przegrywa w tej walce z Fenerbahce. Na razie zespół Okana Buruka zajmuje drugie miejsce w tabeli z 47 punktami i ustępuje „kanarom” jedynie dzięki dodatkowym wskaźnikom. Galatasaray pokonując w ostatniej rundzie Konyaspor 3:0, odniosło piętnaste zwycięstwo w sezonie.

Sivasspor vs Galatasaray

Fakty na temat meczu Sivasspor vs Galatasaray

  • Dokładny wynik 1:3 - dwa z trzech ostatnich meczów Sivassporu zakończyły się takim wynikiem;
  • Sivasspor zdobędzie bramkę w drugiej połowie - w dwóch ostatnich meczach Sivassporu ten zakład był udany;
  • Galatasaray zdobędzie bramkę w każdej połowie - w trzech ostatnich meczach pomiędzy klubami ten zakład był udany.

Przewidywanie sumy gier

Galatasaray desperacko walczy o tytuł z Fenerbahce, gdzie każdy błąd może zakończyć się fatalnie. Wiadomo, że dziś „lwy” będą bardzo zmotywowane i nie zadowoli ich żaden inny wynik niż zwycięstwo. Sivasspor jest poważnie gorszy w doborze zawodników i raczej nie będzie w stanie wywołać sensacji.

Uważamy, że gospodarze nie mają szans. Prognoza – handicap azjatycki (-1) w Galatasaray. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,75.

Galatasaray niewątpliwie zagra o zwycięstwo i postawi na atak – obrona Sivassporu stanie przed bardzo trudnym sprawdzianem. Wiadomo, że gospodarzom raczej nie uda się zachować czystego konta, ale u siebie „odważni” regularnie strzelają gole, a przeciwko Galatasaray w 11 meczach u siebie z rzędu strzelili przynajmniej jednego gola – tradycja z pewnością będzie kontynuowana.

Zakład – obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,79.

Galatasaray będzie wyraźnie dominował i spędzał dużo czasu w ataku, ale u siebie Sivasspor jest w stanie odpowiedzieć i powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład można postawić w Mostbet za 1,81.

Komentarz 0