Levante kontra Andora. Prognoza na drugi mecz

Levante nie przegrało u siebie od pięciu meczów z rzędu, ale czy 13 marca Andorze uda się przełamać tę passę? Odpowiedź kryje się w przewidywaniach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Levante vs Andora

Levante

Levante nie ma na razie większych sukcesów w mistrzostwach i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Jednocześnie zespół Felipe Miniambresa traci zaledwie sześć punktów do strefy play-off; tę przeszkodę można już zmniejszyć do minimum. Po pokonaniu w ostatniej rundzie Sporting Gijon 1:0 Levante odniosło 10. zwycięstwo w sezonie.

Andora

Andora ma bardzo słaby sezon i jest obecnie jednym z głównych kandydatów do spadku. Z 28 punktami drużyna Edera Sarabii zajmuje 21. miejsce w tabeli, tracąc trzy punkty do 18. miejsca. Po przegranej 0:2 z Huescą w ostatniej rundzie Andora poniosła piętnastą porażkę w sezonie.

Levante kontra Andora

Fakty na temat meczu Levante - Andora

  • Dokładny wynik 2:1 - dwa z ostatnich siedmiu meczów Levante u siebie zakończyły się takim wynikiem;
  • Levante zdobędzie bramkę w drugiej połowie – w dwóch ostatnich meczach Levante ten zakład okazał się skuteczny;
  • Andora zdobędzie bramkę w drugiej połowie – w dwóch z trzech ostatnich meczów Andory ten zakład był udany.

Przewidywanie sumy gier

Levante ma doskonałą okazję, aby zbliżyć się do strefy play-off i na pewno spróbuje ją wykorzystać. „Andora” z kolei walczy o przetrwanie i wiadomo, że będzie także podejmować ryzyko – remis nie będzie pasował żadnej ze stron, najprawdopodobniej dojdzie do wymiany bramek.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,99.

„Levante” u siebie jest generalnie dość stabilne i regularnie zdobywa punkty – „żaby” nie przegrały u siebie od pięciu meczów z rzędu. Andora w 15 meczach wyjazdowych odniosła tylko jedno zwycięstwo i według tego wskaźnika zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze są w stanie poradzić sobie z takim przeciwnikiem.

Zakład jest zwycięstwem Levante. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,91.

Levante jest faworytem i oczywiście większość meczu spędzi w ataku – gospodarze powinni być silniejsi w rzutach rożnych.

Typ jest taki, że Levante zwycięży po rzutach rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,65.

Komentarz 0