Birmingham kontra Middlesbrough. Prognoza na mecz o mistrzostwo

Birmingham nie może wygrać czterech meczów z rzędu, ale czy Middlesbrough będzie w stanie przedłużyć tę passę 12 marca? Odpowiedź kryje się w przewidywaniach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Birmingham vs Middlesbrough

Birmingham

Birmingham ma bardzo słaby sezon i prawdopodobnie spędzi resztę sezonu walcząc o przetrwanie. Z 39 punktami drużyna Marka Venusa zajmuje 21. miejsce w tabeli i ma tylko jeden punkt przewagi nad 22. Huddersfield. Po porażce 0:1 z Millwall w ostatniej rundzie Birmingham przedłużyło passę bez zwycięstwa do czterech meczów.

Middlesbrough

Middlesbrough wyraźnie spodziewało się, że będzie walczyć o miejsce w barażach, ale na razie zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli. Zespół Michaela Carricka traci tylko osiem punktów do szóstego w tabeli Hull, które wciąż jest całkiem prawdopodobne, aby je odzyskać. Middlesbrough, pokonując w ostatniej rundzie QPR 2:0, odniosło drugie zwycięstwo z rzędu.

Birmingham kontra Middlesbrough

Fakty na temat meczu Birmingham vs Middlesbrough

  • Dokładny wynik 1:2 – dwa z czterech ostatnich meczów wyjazdowych Middlesbrough zakończyły się takim wynikiem;
  • Birmingham strzeli bramkę w drugiej połowie - Birmingham strzelało gola w drugiej połowie w ostatnich pięciu meczach u siebie;
  • Middlesbrough strzeli gola w drugiej połowie – Middlesbrough strzeliło gola w drugiej połowie w dwóch ostatnich meczach.

Przewidywanie sumy gier

W Middlesbrough brakuje stabilizacji, ale w ostatnich meczach zespół prezentował się więcej niż godnie i zdobył punkty – turniejowa pozycja nie zwalnia tempa. Birmingham nie jest w najlepszej formie i ma poważnie gorszą klasę - warto dawać pierwszeństwo gościom.

Wierzymy, że goście mają większe szanse na zwycięstwo. Prognoza – handicap azjatycki (0) na Middlesbrough. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,81.

Middlesbrough będzie wyraźnie zdeterminowane jedynie na zwycięstwo i już od pierwszych minut z pewnością będzie szło do przodu licznie. Birmingham regularnie traci bramki i powstrzymanie ataku zmotywowanego przeciwnika będzie prawie niemożliwe. Jednak na własnym stadionie The Blues prawdopodobnie również podejmą ryzyko i zdobędą prestiżowego gola w ramach swoich możliwości.

Zakład – obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,61.

Middlesbrough prawdopodobnie zagra o zwycięstwo i spędzi dużo czasu na prowadzeniu, ale u siebie Birmingham jest w stanie odpowiedzieć – powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 10,5 rzutów rożnych. Ten zakład jest oferowany w Mostbet za 1,97.

Komentarz 0