PSG kontra Reims. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

W niedzielę 10 marca jako pierwsze zagrają w mistrzostwach Francji PSG i Reims. Czy gospodarzom uda się zdobyć kolejne trzy punkty?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu PSG vs Reims

PSG

PSG pewnie prowadzi w tabeli, mając dziewięć punktów przewagi nad najbliższym rywalem. Pozostało tylko kilka miesięcy, zanim Kylian Mbappe opuści Paryżan i szczerze mówiąc, nie jest jasne, jak ułożona będzie gra „red-blues” po jego odejściu. Choć Luis Enrique twierdzi, że musimy nauczyć się żyć bez wybitnego Francuza, wartość tego piłkarza w drużynie jest ogromna. W tym tygodniu został uznany za najlepszego zawodnika Ligi Mistrzów i z ogromną przewagą jest królem strzelców Ligue 1. Zarząd musi szukać następcy dla 25-letniego napastnika, ale z pewnością nie będzie to łatwe.

Reims

Reims ostatnio zaczęło grać znacznie gorzej. Podopieczni Willa Stilla stracili punkty w czterech z pięciu ostatnich rund, tracąc trzy z nich. Ta seria niepowodzeń zmusiła ich do opuszczenia czołowej szóstki i obecnie „czerwono-biali” plasują się na dziewiątym miejscu, ze stratą pięciu punktów do czołowej szóstki. Jest mało prawdopodobne, aby po nadchodzącym meczu gościom udało się w jakiś sposób poprawić swoje miejsce w tabeli. 

PSG kontra Reims

Fakty na temat meczu PSG - Reims

  • Dokładny wynik 2:0 - PSG wygrało tym wynikiem dwa z trzech ostatnich zwycięstw;
  • „Reims” nie zdobędzie gola – w dwóch ostatnich porażkach Reims schodził z boiska bez zdobycia bramki;
  • Numer 3 w końcowej punktacji – schemat sprawdził się w trzech ostatnich meczach Freiburga.

Przewidywanie sumy gier

Borussia Dortmund zdążyła nabrać rozpędu już na mecie 2023 roku, a po powrocie z wakacji w czterech oficjalnych meczach odniosła trzy zwycięstwa. Trzmiele przegrywają u siebie bardzo rzadko – od marca ubiegłego roku tylko dwukrotnie. Freiburg po dwóch niewypałach z rzędu stracił pewność siebie – sześć porażek w 10 poprzednich spotkaniach wyjazdowych.

Wierzymy, że gospodarze pewnie poradzą sobie z przeciwnikiem. Zakład – Handicap azjatycki (-1) na Borussię Dortmund. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,87.

Przeciwnicy niemal bez przerwy zamieniają swoje bezpośrednie mecze w fenomenalne widowisko – w siedmiu z rzędu łączna suma zawsze wynosiła 2,5 gola. Z tego powodu nie należy spodziewać się meczu z naciskiem na obronę ze strony Borussii Dortmund i Freiburga.

Zakład dotyczy łącznie więcej niż trzech bramek. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,73.

W ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi przeciwnikami wykonano 14 rzutów rożnych. Można odnieść wrażenie, że nawet dzisiaj możemy spodziewać się dużej liczby stałych fragmentów konfrontacji.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. W Mostbet oferują grę w tę opcję za 1,82.

Komentarz 0