Cardiff kontra Birmingham. Prognoza na mecz o mistrzostwo Anglii

Cardiff nie przegrało z Birmingham od dziesięciu meczów z rzędu. Czy uda się przedłużyć tę serię 13 grudnia w 21. rundzie Mistrzostw?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Cardiff vs Birmingham

Cardiff

Cardiff walczy o wejście do czołowej szóstki mistrzostw. Aktualnie zespół zajmuje siódmą pozycję w rankingach z dorobkiem 30 punktów. Tylko według dodatkowych wskaźników nie da się zająć miejsca w pierwszej szóstce. Jeżeli w nadchodzącym spotkaniu uda nam się nie przegrać, to zespół przynajmniej na jeden dzień będzie piął się w rankingach.

Birmingham

Birmingham znajduje się niżej w tabeli. Zespół ten nie znajduje się nawet w pierwszej dziesiątce (17. miejsce w mistrzostwach kraju). Klubowi w ostatnim czasie w ogóle nie udaje się rozgrywać meczów wyjazdowych, gdyż seria porażek trwa już osiem meczów z rzędu. Biorąc pod uwagę, przeciwko komu będą grać, przełamanie passy słabych występów nie będzie łatwe, przynajmniej w teorii. Zobaczymy jak wszystko będzie wyglądać w praktyce.

Cardiff kontra Birmingham

Fakty na temat meczu Cardiff - Birmingham

  • Dokładny wynik 2:0 - dwa ostatnie bezpośrednie mecze gospodarze wygrali różnicą dwóch bramek;
  • „Cardiff” strzeli bramkę w drugiej połowie – w trzech z pięciu ostatnich meczów zakład był udany;
  • Birmingham nie zdobędzie gola – Birmingham nie zdobyło gola w czterech z ostatnich ośmiu porażek na wyjeździe.

Przewidywanie sumy gier

Cardiff zajmują wyższą pozycję w tabeli i – przy całym szacunku dla Birmingham – grają znacznie lepiej. Dodatkowo Błękitne Ptaki zagrają na własnym boisku, gdzie rzadko ponoszą porażki, a goście przegrali osiem z poprzednich meczów wyjazdowych. Jednym słowem wszystko wskazuje na to, że Birmingham ma niewielkie szanse na pozytywny wynik. 

Nasz typ to zwycięstwo Cardiff po kursie 2,01 u bukmachera Mostbet.

W dwóch z trzech ostatnich bezpośrednich meczów tylko Cardiff zdołał zdobyć bramkę. Jego forma jest obecnie znacznie lepsza niż w Birmingham, dlatego jesteśmy skłonni wierzyć, że gospodarzom uda się zachować czyste konto. 

Przewidujemy, że przynajmniej jeden z nich nie zdobędzie bramki przy kursie 1,86.

Cardiff średnio 4,6 rzutów rożnych, podczas gdy Birmingham średnio 4,9. Mimo że średnie wskaźniki statystyczne gości są lepsze, skłonni jesteśmy sądzić, że gospodarze nadchodzącego meczu będą w stanie zdobyć więcej rzutów rożnych, bo mecze wyjazdowe nie są mocną stroną The Blues. 

Zakład – Birmingham wykona więcej rzutów rożnych po kursie 1,80.

Komentarz 0