Wolverhampton kontra Fulham. Prognoza na mecz Premier League

W ramach 28. kolejki Premier League, 9 marca Wolverhampton zmierzy się u siebie z Fulham. Jak zakończy się gra i jakie zakłady wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Wolverhampton vs Fulham

Wolverhampton

Wolverhampton to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w Premier League. Niemal w każdej rundzie widać nieoczekiwane rezultaty z udziałem „wilków”. Tym samym po zwycięstwach nad Tottenhamem (2:1) i Sheffield United (1:0) nastąpiła dotkliwa porażka z Newcastle z wynikiem 0:3. W tabeli zespół Gary'ego O'Neilla zajmuje dziesiąte miejsce, ale biorąc pod uwagę gęstość wyników, ma duże szanse na awans do czołowej szóstki.

W meczu u siebie napastnicy Hwang Hee Chan i Matheus Cunha nie będą mogli wyjść na boisko z powodu kontuzji.

Fulham

Fulham było pod wrażeniem swoich najnowszych wyników. Summer Residents na zmianę najpierw pokonywali Manchester United na wyjeździe z wynikiem 2:1, a następnie pewnie rozprawiali się z Brighton u siebie (3:0). Dzięki tym zwycięstwom drużyna Marco Silvy zapewniła sobie 12. miejsce w tabeli i jeśli wygra, dzisiaj dogoni Wolverhampton.

Napastnik Raul Jimenez w dalszym ciągu nie jest w stanie pomóc swojej drużynie z powodu kontuzji.

Wolverhampton kontra Fulham

Fakty na temat meczu Wolverhampton vs Fulham

  • Całkowita liczba fauli „Wolverhampton” wynosi ponad 10,5 – gracze Wolverhampton faulują średnio ponad 12 razy na mecz;
  • 1. połowa: łącznie mniej niż 1,5 gola – ten zakład został rozegrany w czterech z pięciu poprzednich meczów gospodarzy;
  • Dokładny wynik 1:1 - dwa z trzech ostatnich pojedynków bezpośrednich zakończyły się remisem.

Przewidywanie sumy gier

Rywalami są silni środkowi chłopi z Premier League i szanse na zwycięstwo są dziś w dużej mierze wyrównane. Naszym zdaniem logicznym wynikiem byłby remis. Co więcej, w dwóch z trzech ostatnich bezpośrednich konfrontacji nie udało się wyłonić najsilniejszego.

Nasz typ to remis po kursie 3,50 w Mostbet.

W meczu pierwszej rundy Fulham zwyciężyło u siebie z wynikiem 3:2. Jednak tak wysoka wydajność nie jest typowa dla tych zespołów. Przed tym spotkaniem w ośmiu poprzednich bezpośrednich meczach nie padły więcej niż dwa gole.

Drugi zakład – łącznie mniej niż 2,5 gola za 1,96.

Fulham wykonuje średnio o jeden rzut rożny więcej w sezonie niż ich nadchodzący przeciwnik. W związku z tym polecamy jeszcze jedną prognozę na mecz.

Prognoza – zwycięstwo Fulham po rzutach rożnych po kursie 2,00.

Komentarz 0