Getynga - Bayern. Prognoza na mecz o mistrzostwo Niemiec

21 maja Getynga spróbuje pokonać Bayern u siebie. Czy podopiecznym Roela Mursa się to uda? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Getyngi

Getynga

Getynga wyglądała całkiem nieźle w Monachium. Podopieczne Mursa pierwszy mecz serii przegrały różnicą 20 punktów, ale w drugim postawiły poważny opór faworytowi. Drużyna z Dolnej Saksonii miała szansę wygrać do końcowego gwizdka, ale i tak przegrała z wynikiem 85:87.

Geno Krendell można wyróżnić w kadrze Getyngi. Obrona Bayernu nie powstrzymała Amerykanina, zdobył 28 punktów, trzy zbiórki i cztery asysty.

Bayern

Bayern wszedł do play-off po serii trzech porażek z rzędu. Wydawało się, że te niepowodzenia wpłyną na poczynania podopiecznych Andrei Trinchieri, ale w konfrontacji z Getyngą zagrali bardzo pewnie.

W ostatnim meczu liderzy Bayernu nie pokazali pewnej gry. Smith i Wailer-Babb zdobyli odpowiednio 13 i 12 punktów, ale sytuacja może się zmienić w następnej walce. Od ich poczynań zależeć będzie występ zespołu z Monachium.

Getynga - Bayern

Getynga - Bayern fakty

  • Göttingen łącznie ponad 77,5 punktu – drużyna Mursa zdobyła ponad 77 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Suma punktów Winstona poniżej 12,5 - Cassius nie zdobył więcej niż 12 punktów w 4 z ostatnich 6 gier.

Przewidywanie sum meczowych

W poprzednim meczu drużyny zdobyły 172 punkty. Wiele wskazuje na to, że w kolejnym meczu nic się znacząco nie zmieni. Podopieczni Goettingen muszą grać pewnie w ataku na swoim boisku, więc spodziewamy się, że spotkanie okaże się całkiem owocne. Mimo to w Monachium wyglądali na bardzo pewnych siebie.

Nasza prognoza to ponad 159,5 pkt przy kursie 1,78 u bukmachera Mostbet.

Göttingen mogło pokonać Bayern w poprzednim meczu, ale zespół miał trochę pecha. Być może totemy Mursa będą działać lepiej na swojej stronie. Przynajmniej są zobowiązani do walki z faworytem.

Prognoza - "Göttingen" z handicapem (+8,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,69.

W poprzednich 2 z 3 bezpośrednich spotkań, w jednej z kwart nie padło więcej niż 46 punktów. W związku z tym wątpimy, aby teraz coś się znacząco zmieniło.

Prognoza - suma najbardziej produktywnego kwartału to mniej niż 46,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0