Bayern vs Getynga. Prognoza na mecz o mistrzostwo Niemiec

W pierwszym meczu fazy play-off Bayern nie pozostawił Getyndze żadnych szans. Czy ekipie z Monachium uda się 18 maja odnieść drugie zwycięstwo? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Bayern - Getynga

Bayern

Od pierwszych minut meczu z Goettingen podopieczni Andrei Trinchieriego przejęli inicjatywę. Pierwszą kwartę wygrali siedmioma punktami. Potem piłkarze Bayernu nadal poprawiali się w grze pod czyimś ringiem. W rezultacie ekipa z Monachium odniosła miażdżące zwycięstwo z wynikiem 87:67.

Nick Weiler-Babb prowadził Bayern z 15 punktami, trzema zbiórkami i czterema asystami. Na uwagę zasługuje również Cassius Winston. Ze względu na Amerykanina 13 punktów.

Getynga

Ustępując Bayernowi, Getynga poniosła trzecią porażkę z rzędu. Ostatni raz podopieczni Roela Mursa odnieśli zwycięstwo pod koniec kwietnia, kiedy u siebie pokonali właśnie zespół z Monachium.

W poprzednim meczu Göttingen grało słabo w ataku. Lider zespołu Mark Smith zdobył 16 punktów, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Pozostali zawodnicy zagrali znacznie gorzej.

Bayern vs Getynga

Fakty Bayern vs Getynga

  • Suma Bayernu poniżej 86,5 - Monachium nie zdobyło więcej niż 86 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Pierwsza kwarta: Suma poniżej 40,5 punktu – Bayernowi nie udało się przebić tego wyniku w ostatnich trzech meczach.

Przewidywanie sum meczowych

Wszystko wskazuje na to, że Bayern odniesie kolejne zwycięstwo. W poprzednim meczu totemy Trinchieriego całkowicie pokonały przeciwnika, nie pozostawiając mu szans na sukces. Wygląda na to, że Monachium nie zamierza bawić się w kotka i myszkę z Getyngą, więc spodziewamy się kolejnego pewnego zwycięstwa faworyta.

Nasza prognoza - Bayern z handicapem (-12,5) punktuje za 1,74 w Mostbet.

Komentarz 0