Atlanta kontra Orlando. Prognoza meczu NBA

26 lutego Atlanta będzie gościć u siebie Orlando. Który przeciwnik ma większe szanse na wygraną? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Atlanta vs Orlando

Atlanta

Atlancie grozi wyjście ze strefy play-off. Zespół Quincy'ego Snydera został pokonany w trzech ostatnich meczach. Przeciwnicy zespołu nie prezentowali najwyższego poziomu, ale Hawks przegrali z Charlotte (99:122) i Toronto (121:123).

Jak dotąd Hawks zajmują dziesiąte miejsce w tabeli wschodniej. Jednak różnica między Atlantą a Brooklynem się zmniejsza.

Orlando

Wygląda na to, że nikt nie jest w stanie powstrzymać Orlando przed awansem do play-offów. W tym sezonie drużyna Jamala Moseleya prezentuje doskonałą grę. W trzech ostatnich meczach drużynie z Florydy udało się zwyciężyć. Dzięki temu zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

W poprzednim meczu Orlando pokonał Detroit. Spotkanie zakończyło się wynikiem 112:109 na korzyść Magów.

Atlanta kontra Orlando

Fakty dotyczące meczu Atlanta – Orlando

  • Atlanta łącznie uzyskała ponad 112,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 112 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Capeli wynosi mniej niż 10,5, a Clint notuje w tym sezonie średnio 10,5 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

„Atlanta” bardzo dobrze radzi sobie w konfrontacjach z „Orlando”. W tym sezonie Hawks pokonali Magicians trzy razy i mają wszelkie szanse, aby zrobić to ponownie. Hawks potrzebują tego zwycięstwa, więc uważamy, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby to osiągnąć.

Nasz typ to zwycięstwo Atlanty, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 w Mostbet.

Poprzednie bezpośrednie spotkania pomiędzy zespołami nie były produktywne. Rywalki nie zdobyły wtedy więcej niż 227 punktów. W związku z tym sugerujemy obstawianie, że walka okaże się walką oddolną.

Prognoza: łącznie niecałe 228,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,67.

W 4 z ostatnich 5 meczów Capela zdobył więcej niż dziesięć punktów. Jest prawdopodobne, że Clint będzie zadowolony z podobnych akcji u siebie.

Prognoza – Clint Capela: łącznie ponad 9,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,80.

Komentarz 0