Indiana kontra Toronto. Prognoza meczu NBA

Indiana pokonała Dallas w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Pacers uda się odnieść sukces w spotkaniu z Toronto 27 lutego i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Indiana vs Toronto

Indiana

Indiana wygrała trzy z czterech ostatnich meczów. W meczu rozegranym 26 lutego drużyna Ricka Carlisle'a pokonała Dallas wynikiem 133:111. Tyrese Haliburton (17 punktów, trzy zbiórki, dziesięć asyst) i Bennedict Maturin zanotowali double-double.

Pacers (33 zwycięstwa i 25 porażek) zajmują szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Indiana jako całość podchodzi do meczu bez strat.

Toronto

Toronto poniosło trzy porażki w ostatnich pięciu meczach. Zespół Darko Rajakovicia pokonał na wyjeździe Atlantę 24 lutego wynikiem 123:121. Najbardziej produktywnym zawodnikiem zwycięskiej drużyny był Immanuel Quickley, który zdobył 24 punkty. Scotty Barnes (20 punktów, pięć zbiórek, dziesięć asyst) i Jakob Poeltl zdobyli po double-double.

Raptors (21 zwycięstw i 36 porażek) zajmują 12. miejsce na Wschodzie. „Toronto” pojechało z oddziałem bojowym do Indianapolis.

Indiana kontra Toronto

Fakty dotyczące meczu Indiana vs Toronto

  • Łączna liczba punktów Indiany powyżej 125,5 – Pacers średnio 123,9 punktów na mecz;
  • Toronto Suma punktów poniżej 118,5 – Raptors średnio 114,8 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Indianę za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Pacers rozgrywają świetną serię u siebie, wygrywając dwa mecze. I tym razem drużyna Carlisle odniesie zwycięstwo nad wcale nie najsilniejszym przeciwnikiem.

Nasz typ to zwycięstwo Indiany z handicapem (-5,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 u bukmachera Mostbet.

Pacers i Toronto notują doskonałe wyniki w bezpośrednich meczach. W dwóch ostatnich meczach z trzech udało się przekroczyć granicę 240 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem obie drużyny będą wolały bardziej skupić się na ataku.

Nasza prognoza to łącznie ponad 245,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki na 1,86.

Indiana rozpoczęła serię u siebie od dwóch zwycięstw. Nie ma wątpliwości, że koszykarze drużyny z Indianapolis tym razem zrobią wszystko, co w ich mocy, aby już na początku meczu wziąć wątek gry w swoje ręce. Pomogą im w tym na pewno ich rodzime mury.

Nasz typ to zwycięstwo Indiany w pierwszej kwarcie na poziomie 1,62.

Komentarz 0