Detroit kontra Orlando. Prognoza meczu NBA

Detroit przegrało w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Indianą. Czy Pistons zdołają odnieść sukces w spotkaniu z Orlando 25 lutego i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Detroit vs Orlando

Detroit

Detroit przegrało cztery ostatnie mecze. 23 lutego drużyna Martina Williamsa przegrała z Indianą wynikiem 115:129. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Cade Cunningham, który zdobył 30 punktów. Jaylen Duren zanotował double-double (13 punktów, 13 zbiórek i dwie asysty).

Pistons (osiem zwycięstw i 47 porażek) zajmują 15. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Rozpoczynający grę Isaiah Stewart przebywa w szpitalu drużyny.

Orlando

Orlando wygrał dwa ostatnie z trzech meczów. W meczu rozegranym 23 lutego drużyna gości Jamala Moseleya pokonała Cleveland wynikiem 116:109. Największy wkład w zwycięstwo miał Moritz Wagner, który zdobył 22 punkty i miał siedem zbiórek. Franz Wagner zdobył 14 punktów.

Magic (31 zwycięstw i 25 porażek) zajmują ósme miejsce na Wschodzie. Wyjściowy pięciolatek Markel Fultz nie będzie mógł pomóc swojej drużynie z powodu kontuzji.

Detroit kontra Orlando

Fakty na temat meczu Detroit - Orlando

  • Łączna liczba punktów Detroit powyżej 110,5 – Pistons średnio 112,9 punktów na mecz;
  • Suma punktów „Orlando” powyżej 116,5 - Magiczna średnia 111,8 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Orlando za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Detroit nie ma w tym sezonie żadnych celów turniejowych i gra dla zabawy. Magic będzie musiał poprawić swoje statystyki, aby łatwo dostać się do play-offów.

Nasz typ to zwycięstwo Orlando z handicapem (-5,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 u bukmachera Mostbet.

„Detroit” i „Orlando” grają bardzo nieskutecznie w koszykówkę w bezpośrednich meczach. W dwóch ostatnich meczach z trzech nie udało się przekroczyć bariery 110 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem obie drużyny będą wolały zwrócić większą uwagę na obronę.

Nasz typ to łącznie niecałe 220,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki na 2,40.

Orlando rozegra swój drugi mecz wyjazdowy po udanej serii u siebie. Fani Magica z pewnością będą oczekiwać pewnej gry swoich faworytów już od pierwszych minut. Zespół z Florydy rozpocznie mecz w agresywny sposób, aby pokazać głównemu przegranemu sezonu jego najpoważniejsze zamiary.

Nasz typ to zwycięstwo Orlando w pierwszej kwarcie meczu w 1.61.

Komentarz 0