Golden State kontra Lakers. Prognoza meczu NBA

Jednym z najciekawszych meczów 23 lutego będzie konfrontacja Golden State z Lakers. Który przeciwnik jest lepiej przygotowany do meczu? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Golden State vs Lakers

złoty Stan

Wygląda na to, że Warriors poważnie myślą o wejściu do play-offów. Podopieczni Steve'a Kerra grają ostatnio dobrze i zdecydowanie zbyt często wygrywają. Przykładowo w poprzednim meczu Golden State przełamało opór Utah (140:137).

Zarząd zespołu w dalszym ciągu poszukuje supergwiazdy, który wraz ze Stephenem Currym stworzyłby wybuchowy tandem. LeBron James odrzucił ofertę, więc stanowisko jest nieobsadzone.

Lakersi

Lakers swój ostatni mecz na wyjeździe rozegrali z Utah. W przeciwieństwie do Golden State Lakers spisali się znacznie lepiej. Pokonali Jazzmenów z wynikiem 138:122. Nawiasem mówiąc, było to trzecie zwycięstwo drużyny z rzędu.

Warto dodać, że zespół z Los Angeles zajmuje dziewiąte miejsce na Zachodzie. Lakers mają na swoim koncie trzy wygrane mecze więcej niż Golden State. Zespół Darwina Hama rozegrał jednak jeszcze trzy mecze.

Golden State kontra Lakers

Fakty na temat meczu Golden State vs Lakers

  • Łącznie „Golden State” powyżej 124,5 punktów – w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 124 punkty;
  • Łączna liczba zbiórek Davisa wynosi poniżej 12,5, a Anthony w tym sezonie notuje średnio 12,2 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Większość ostatnich bezpośrednich spotkań zespołów miała charakter oddolny. W poprzednim w regulaminowym czasie gry zdobyli zaledwie 236 punktów. Biorąc pod uwagę historię bezpośrednich konfrontacji, sądzimy, że przeciwnikom nie uda się zdobyć więcej niż 244 punkty.

Nasza prognoza to łącznie niecałe 244,5 punktów przy 1,82 w Mostbet.

Z reguły walki pomiędzy Golden State a Lakers są zacięte. W ostatnim z nich Lakers zwyciężyli różnicą jednego punktu. W związku z tym sugerujemy preferowanie gości z Los Angeles.

Prognoza: Lakers z handicapem (+7,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,77.

Davis ostatnio zwolnił tempo i nie zdobywał zbyt często więcej niż 20 punktów. Niewykluczone, że teraz zobaczymy coś podobnego.

Prognoza – Anthony Davis: łącznie niecałe 28,5 punktu. BC Liga Stavok oferuje kurs 1,90.

Komentarz 0