Indiana kontra Orlando. Prognoza meczu NBA

Indiana przegrała w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Memphis. Czy Pacers uda się odnieść sukces w spotkaniu z Orlando 24 grudnia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Indiana vs Orlando

Indiana

Indiana odniosła tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu meczach. 22 grudnia drużyna Ricka Carlisle'a przegrała z Memphis wynikiem 103:116. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Obi Toppin, który zdobył 22 punkty. Tyrese Haliburton zaliczył double-double (17 punktów, 4 zbiórki, 14 asyst). Myles Turner i Buddy Hield zdobyli po 15 punktów.

Pacers (14 zwycięstw i 13 porażek) zajmują ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Udział Haliburtona w nadchodzącym meczu stoi pod znakiem zapytania.

Orlando

Orlando przegrało cztery ostatnie mecze z rzędu. Zespół Jamala Moseleya przegrał z Milwaukee 22 grudnia wynikiem 114:118. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Franz Wagner, który zdobył 29 punktów. Paolo Banchero zdobył 23 punkty, Moritz Wagner - 21.

Magic (16 zwycięstw i 11 porażek) zajmują czwarte miejsce na Wschodzie. W szpitalu drużynowym znajduje się kilku zawodników, którzy natychmiast zastąpią zawodników.

Indiana kontra Orlando

Fakty dotyczące meczu Indiana - Orlando

  • „Orlando” wygra pierwszą kwartę – w dwóch z trzech ostatnich meczów Magic taki zakład został rozegrany;
  • Suma punktów „Orlando” to niecałe 120,5 – Magic zdobywa średnio 113 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Eksperci bukmacherzy mieli trudności z wyłonieniem wyraźnego faworyta nadchodzącego meczu. Ich zdaniem Indiana będzie miała lekką przewagę jako gospodarze. Warto się z nimi zgodzić. Równy przeciwnik przyjechał odwiedzić Pacers. Czas to wykorzystać i zrehabilitować się po rozczarowującej porażce z Memphis.

Nasz typ to zwycięstwo Indiany, biorąc pod uwagę dogrywkę 1,79 na Mostbet.

Indiana podchodzi do nadchodzącego meczu w bojowym składzie. Pacers radzą sobie w tym sezonie całkiem nieźle. Średnia zdobytych punktów to 127,1, a w meczach u siebie to 127,9. I tym razem ekipa Big State będzie musiała porządnie załadować kosz.

Nasz typ to indywidualny wynik Indiany na poziomie ponad 123,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki w 2,02.

Indiana rozgrywa mecz u siebie przed krótką trasą objazdową i przy wsparciu kibiców będzie starała się już od pierwszych minut pokazać, kto rządzi na parkiecie stadionu Bankers Life Fieldhouse. Pacers mają także pozytywny bilans meczów u siebie, na który składają się osiem zwycięstw i sześć porażek. Nie ma wątpliwości, że zespół Carlisle'a dobrze rozpocznie mecz od początku meczu, aby odnieść zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. 

Nasz typ to zwycięstwo Indiany w pierwszej połowie meczu na poziomie 1,86.

Komentarz 0