Orlando kontra Detroit. Prognoza meczu NBA

Orlando przegrał z Clevelandem w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Magicowi uda się wygrać w spotkaniu z Detroit 9 grudnia i jakie zakłady wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Orlando vs Detroit

Orlando

Orlando poniósł porażki w dwóch ostatnich meczach. Zespół Jamala Moseleya przegrał z Clevelandem w meczu 7 grudnia z wynikiem 111:121. Najlepszym zawodnikiem Magic był Paolo Banchero, który zdobył 40 punktów, miał sześć zbiórek i jedną asystę. Cole Anthony zdobył 19 punktów.

Orlando (14 zwycięstw i 7 porażek) zajmuje trzecie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. „Magia” podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat.

Detroit

Detroit przegrało ostatnie 18 meczów. 7 grudnia drużyna Monty'ego Williamsa przegrała z Memphis wynikiem 102:116. Najlepszym wśród przegranych był Boyan Bogdanovic, który zdobył 22 punkty. Double-double zanotowali Jaylen Duren (17 punktów, 11 zbiórek) i Cade Cunningham (16 punktów, 4 zbiórki, 10 asyst).

Detroit (dwa zwycięstwa i 19 porażek) zajmuje 15. miejsce na Wschodzie. Pistons nie mają większych strat.

Orlando kontra Detroit

Fakty na temat meczu Orlando vs Detroit

  • „Detroit” nie wygra pierwszej kwarty – w pięciu z sześciu ostatnich meczów Pistons taki zakład został rozegrany;
  • Łączna liczba punktów Detroit powyżej 105,5 – Pistons średnio 108,8 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Zdaniem ekspertów bukmacherskich, Orlando jest niekwestionowanym faworytem nadchodzącego meczu. Dziś tylko prawdziwy cud może pomóc Detroit przełamać rekordową passę porażek. „Magia” musi odnieść przekonujące zwycięstwo. Pytanie tylko, jak silna będzie porażka.

Nasz typ to zwycięstwo Orlando z handicapem (-8,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę 1,71 w Mostbet.

Orlando podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat. „Magia” notuje w tym sezonie całkiem niezłe wyniki. Średnia zdobytych punktów to 114,1, a w meczach na własnym parkiecie – 121,0. Zespół z Florydy i tym razem będzie w stanie przyzwoicie załadować kosz przeciwnika.

Przewidujemy, że indywidualny wynik Orlando wyniesie ponad 121,5 punktu, biorąc pod uwagę dogrywkę w 2,05.

Orlando gra z głównym słabszym w obecnych mistrzostwach i niewątpliwie zdominuje nadchodzące spotkanie. Magic lubią rozpoczynać mecze u siebie pewnie i agresywnie. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze od pierwszych minut będą starali się pokazać przeciwnikowi, że są zdeterminowani jedynie na zwycięstwo.

Nasz typ to zwycięstwo Orlando w pierwszej połowie meczu w 2.05.

Komentarz 0