Houston kontra Detroit. Prognoza meczu NBA

Houston przegrało w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Filadelfią. Czy Rockets zdołają odnieść sukces w spotkaniu z Detroit 2 stycznia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Houston vs Detroit

Houston

Houston przegrało trzy ostatnie mecze z rzędu. 30 grudnia drużyna Ime Udoki przegrała z Filadelfią wynikiem 127:131. Fred VanVleet prowadził Losers z 33 punktami, trzema zbiórkami i dziesięcioma asystami.

Jaylen Green zdobył 31 punktów, Alperen Shengyun zdobył 28. Tari Eason również zaliczył double-double (dziesięć punktów, 11 zbiórek, dwie asysty).

Rockets (15 zwycięstw i 15 porażek) zajmują dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. W ambulatorium zespołu znajdują się kluczowi gracze Dillon Brooks, Jabari Smith i Tari Eason.

Detroit

31 grudnia Detroit pokonało Toronto (129:127) i ostatecznie przerwało passę 28 porażek z rzędu. Najbardziej produktywnym zawodnikiem zwycięzców okazał się Cade Cunningham, który zdobył 30 punktów, miał trzy zbiórki i 12 asyst. Bojan Bogdanovic zdobył 19 punktów, Kevin Knox 17. Jaylen Duren również zaliczył double-double (18 punktów, 17 zbiórek, dwie asysty).

Zespół Monty'ego Williamsa (3 zwycięstwa i 29 porażek) zajmuje 15. miejsce na Wschodzie. Wyjściowy pięcioosobowy Isaiah Stewart nie będzie mógł grać na parkiecie z powodu kontuzji.

Houston kontra Detroit

Fakty na temat meczu Houston vs Detroit

  • Łączna liczba punktów Houston to mniej niż 116,5, a Rockets zdobywają średnio 112,3 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Detroit powyżej 109,5 – Pistons średnio 110,3 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Houston za zdecydowanego faworyta nadchodzącego meczu. Można jednak z nimi polemizować. Rockets mają problemy ze składem. Koszykarze z Detroit są wyraźnie w świetnych humorach po zwycięstwie nad Toronto. W tej sytuacji warto stawiać na to, że Pistons znów będą mieli szczęście.

Nasz typ to zwycięstwo Detroit, biorąc pod uwagę dogrywkę wynoszącą 3,55 w Mostbet.

„Houston” i „Detroit” wykazują dobre wyniki w osobistych spotkaniach. W dwóch ostatnich meczach z trzech udało się przekroczyć granicę 230 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem obie drużyny będą wolały bardziej skupić się na ataku.

Nasz typ to łącznie ponad 230,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki w 2,35.

Houston rozegra czwarty mecz z rzędu na własnym parkiecie. Zespół ze stanu Lone Star State bez wątpienia zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zadowolić swoich fanów pięknym meczem na własnym boisku. Rockets z pewnością przejmą inicjatywę od pierwszych minut spotkania. Jednak to nie wystarczy do ogólnego sukcesu.

Nasz typ to zwycięstwo Houston w pierwszej kwarcie meczu w 1,56.

Komentarz 0