Chicago kontra Boston. Prognoza meczu NBA

Chicago przegrało z Cleveland w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Bulls zdołają odnieść sukces w spotkaniu z Bostonem 23 lutego i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Chicago vs Boston

Chicago

Chicago przegrało swoje poprzednie dwa z trzech meczów. 15 lutego drużyna Billy'ego Donovana przegrała z Cleveland wynikiem 105:108. Najlepszym zawodnikiem przegranych okazał się Coby White, który zdobył 32 punkty. DeMar DeRozan zdobył 24 punkty. Andre Drummond zaliczył double-double (dziesięć punktów, 15 zbiórek).

Chicago (26 zwycięstw i 29 porażek) zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Dwóch najbliższych zawodników rezerwowych, Patrick Williams i Torrey Greig, przebywa w szpitalu.

Boston

Boston odniósł sześć zwycięstw z rzędu. W meczu rozegranym 15 lutego drużyna Joe Mazzulli poniosła miażdżącą porażkę na własnym parkiecie z Brooklynem z wynikiem 136:86. Największy udział w zwycięstwie mieli Payton Pritchard (28 punktów) i Derrick White (28). Jayson Tatum zdobył 20 punktów.

Celtics (43 zwycięstwa i 12 porażek) pewnie prowadzą na Wschodzie. „Boston” udał się do Illinois z bojową siłą.

Chicago kontra Boston

Fakty z Chicago vs Boston

  • Suma punktów „Chicago” to ponad 111,5 – Bulls średnio 111,8 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Bostonu powyżej 117,5, a Celtics średnio 120,7 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Boston za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Po serii sześciu zwycięstw z rzędu Celtics przystąpili do przerwy w All-Star w świetnych nastrojach. „Chicago” gra ostatnio dość nieprzekonująco. Zespół Mazzulli musi odnieść zwycięstwo.

Nasz typ to zwycięstwo Bostonu z handicapem (-6,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,72 na Mostbet.

„Chicago” i „Boston” wykazują się dość dobrymi wynikami w osobistych spotkaniach. W ostatnich czterech z pięciu meczów udało się przekroczyć granicę 220 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem obie drużyny będą wolały bardziej skupić się na ataku.

Nasz typ to łącznie ponad 223,5 pkt., wliczając dogrywkę na 1,77.

Boston rozegra swój pierwszy mecz wyjazdowy po udanej serii u siebie. Kibice Celtics z pewnością od pierwszych minut będą oczekiwać pewnej gry swoich faworytów. Zespół z Massachusetts rozpocznie mecz w agresywny sposób, aby pokazać przeciwnikom, że poważnie podchodzi do swoich zamiarów.

Nasz typ to zwycięstwo Bostonu w pierwszej kwarcie meczu po 1,57.

Komentarz 0