Golden State kontra Dallas. Prognoza meczu NBA

Golden State i Dallas przegrały dwa ostatnie mecze. Któremu z nich uda się przełamać złą passę? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Golden State vs Dallas

Golden State

W poprzednich meczach Golden State miało mocnych przeciwników. A jeśli można zrozumieć porażkę z Denver, „wojownicy” musieli stawić czoła Miami. Niestety tak się nie stało i drużyna Steve'a Kerra przegrała z wynikiem 102:114.

Na razie zespół z San Francisco nie może wrócić do czołowej dziesiątki Konferencji Zachodniej. Warriors mają na koncie 15 zwycięstw i zajmują 11. miejsce. Perspektywy Kmoandy nie są całkiem różowe.

Dallas

Dallas stopniowo traci pozycję. Problemy ze składem sprawiły, że Mavericks spadli na siódme miejsce w Konferencji Zachodniej. Zespół z Teksasu ma na swoim koncie tyle samo zwycięstw co Nowy Orlean i Sacramento, jednak pod względem dodatkowych wskaźników ustępuje tym rywalom.

Ostatnim przeciwnikiem Dallas była Minnesota, z którą przegrała 110:118. Wcześniej drużyna Jasona Kidda także przegrała z Cleveland (110:113).

Golden State kontra Dallas

Fakty na temat meczu Golden State vs Dallas

  • Łącznie „Golden State” powyżej 122,5 punktów – w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 122 punkty;
  • Całkowita liczba zbiórek Curry'ego wynosi mniej niż 4,5, a Steph w tym sezonie notuje średnio 4,4 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Dallas ma wątpliwości co do obecności na boisku Kyriego Irvinga i Luki Doncicia. W takim przypadku sugerujemy preferowanie właścicieli. Wsparcie trybun powinno pomóc „wojownikom”. Niewykluczone, że uda im się przełamać passę porażek.

Nasz typ to „Golden State” z handicapem (-3) punktów na poziomie 1,76 w Mostbet.

Jest mało prawdopodobne, że to spotkanie będzie produktywne. Obie drużyny mają problemy ze swoimi składami, więc nie powinny rozegrać spektakularnego meczu.

Prognoza: łącznie niecałe 242,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,64.

U siebie Curry notuje średnio 28,9 punktów, a w ostatnim meczu z Miami miał 13 punktów. Jest bardzo prawdopodobne, że nie będzie w stanie zaprezentować się lepiej.

Prognoza: Stephen Curry poniżej 29,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,89.

Komentarz 0