Phoenix kontra Sacramento. Prognoza meczu NBA

14 lutego Sacramento odwiedzi Phoenix. Czy „słoneczne” mają szansę? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Phoenix vs Sacramento

Feniks

Trzy dni temu dobra passa Phoenix została przerwana. Zespół Franka Vogla nie mógł przetrwać w San Francisco, przegrywając z Golden State wynikiem 112:113. Kevin Durant nie spisał się wtedy dobrze, bo zdobył zaledwie 24 punkty. Ale Bookerowi udało się zdobyć 32 punkty.

Pomimo porażki Phoenix utrzymał się w czołowej szóstce Konferencji Zachodniej. Jednak przewaga nad Sacramento to tylko jeden wygrany mecz.

Sacramento

„Królowie” mają wszelkie szanse, aby wyprzeć „Feniksa” ze swojego miejsca, ale aby to zrobić, muszą pokonać „Słoneczkę”. Co prawda nie będzie to takie łatwe, bo ostatnio podopieczne Mike'a Browna nie napawają optymizmem wynikami. Przegrali 3 z 4 meczów. Jedyne zwycięstwo odniosło w konfrontacji z Denver (135:106).

Dwa dni temu drużyna z Kalifornii doznała kolejnej porażki. Tym razem Sacramento przegrało z Oklahomą (113:127).

Phoenix kontra Sacramento

Fakty na temat meczu Phoenix vs Sacramento

  • Łącznie „Sacramento” niecałe 120,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 120 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Duranta wynosi mniej niż 6,5, a Kevin średnio 6,5 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

W zeszłym miesiącu Phoenix pokonał Sacramento u siebie. Ponadto Słoneczni radzą sobie dobrze u siebie i wygrali pięć ostatnich meczów. Jeśli chodzi o „królów”, to nie są oni zadowoleni z udanych wyników. Biorąc to pod uwagę, sugerujemy preferowanie podopiecznych Vogla.

Nasz typ to „Phoenix” z handicapem (-3) punktów za 1,75 w Mostbet.

W ostatnim czasie obie drużyny imponują wynikami. Na szczególną uwagę zasługuje Phoenix, który w ostatnim meczu u siebie zdobył 129 punktów. Biorąc to pod uwagę wierzymy, że spotkanie będzie wspaniałe.

Prognoza: łącznie ponad 242,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,69.

W ostatnim meczu Durant nie był zadowolony ze swoich skutecznych działań, ale wcześniej regularnie zdobywał ponad 26 punktów. Mamy nadzieję, że Kevin będzie mógł to powtórzyć.

Prognoza: Łącznie Kevin Durant przekroczył 26,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,87.

Komentarz 0