Phoenix kontra Orlando. Prognoza meczu NBA

Phoenix pokonał Charlotte w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Suns uda się odnieść sukces w spotkaniu z Orlando 1 stycznia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Phoenix vs Orlando

Feniks

Phoenix przegrał trzy ostatnie z pięciu meczów. W meczu 30 grudnia drużyna Franka Vogla pokonała Charlotte wynikiem 133:119. Największy wkład w zwycięstwo miał Devin Booker, który zdobył 35 punktów. Jusuf Nurkic (24 punkty, 15 zbiórek, 1 asysta) i Kevin Durant (21 punktów, 4 zbiórki, 11 asyst) zanotowali double-double. Eric Gordon zdobył 21 punktów.

Suns (16 zwycięstw i 15 porażek) zajmują ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Phoenix podchodzi do meczu z bojowym składem.

Orlando

Orlando przegrało tylko jeden z czterech ostatnich meczów. Zespół Jamala Moseleya pokonał Nowy Jork wynikiem 117:108 w meczu rozegranym 30 grudnia. Najbardziej produktywnym zawodnikiem zwycięskiej drużyny był Franz Wagner, który zdobył 32 punkty. Paolo Banchero zaliczył double-double (29 punktów, dziesięć zbiórek, cztery asysty). Jaylen Suggs zdobył 21 punktów.

„Magia” (19 zwycięstw i 12 porażek) zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Orlando generalnie podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat.

Phoenix kontra Orlando

Fakty na temat meczu Phoenix vs Orlando

  • Suma punktów „Orlando” powyżej 112,5 – Magiczna średnia 113 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Banchero przekracza 21,5 – Banchero zdobywa średnio 21,8 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Phoenix za zdecydowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Suns mają negatywny bilans u siebie wynoszący osiem zwycięstw w 17 meczach. Czas poprawić swoje statystyki w starciu z niezbyt silnym przeciwnikiem. Zespół z Arizony musi odnieść zwycięstwo przy wsparciu swoich fanów.

Nasz typ to zwycięstwo Phoenix z handicapem (-4,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,73 w Mostbet.

Phoenix w nowym sezonie notuje dobre wyniki. Średnia wynosi 115,6 punktów. Na masztach w domu - 117,9. Wszystko zmierza do tego, że Suns będą w stanie przyzwoicie załadować kosz przeciwnika w spotkaniu z Orlando. 

Przewidujemy, że indywidualny wynik Phoenix wyniesie ponad 117,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki wynoszącej 1,85.

Durant w zeszłym sezonie zasadniczym rozegrał 47 meczów i notował średnio 29,1 punktu, w tym roku jego wynik jest nieco wyższy – 29,8. 35-letni napastnik swoją grą udowadnia, że wciąż ma proch w kolbie. Wszystko zmierza do tego, że w spotkaniu z Orlando będzie mógł sprawić sporo kłopotów obronie przeciwnika.

Przewidujemy, że łączna liczba punktów Duranta wyniesie ponad 29,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0