Dallas kontra Phoenix. Prognoza na mecz NBA

W jednym z meczów 6 grudnia Dallas zmierzy się z Phoenix. Jaki zakład powinienem postawić na Mavericks vs. Suns?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Dallas vs Phoenix

Dallas

Dallas wygrał ostatni mecz. Trzy dni temu Mavericks odwiedzili Nowy Jork. Na tym spotkaniu podopieczni Jasona Kidda nie spisali się dobrze. Długo przegrywali, ale pod koniec spotkania udało im się odwrócić losy walki. W rezultacie zwycięstwo przypadło drużynie z Teksasu (121:100).

Ostatni sukces nie wpłynął na notowania Dallas. Mavericks zajmują obecnie dziesiąte miejsce na Zachodzie. Póki co podopieczni Kidda nie mogą znaleźć stabilizacji, więc nie ma co liczyć na wyższe lokaty.

Feniks

Po niefortunnej porażce z Houston, Phoenix udało się naprawić sytuację. W ostatnim meczu ekipa z Arizony na wyjeździe nie pozostawiła szans San Antonio. Świetna gra DeAndre Aytona i Devina Bookera dała Suns zwycięstwo 133-95.

The Sunshine wciąż prowadzą w tabeli Konferencji Zachodniej. Ich przewaga nad Nowym Orleanem to jedno zwycięstwo. To ważne, aby Phoenix wygrał dzisiaj, ponieważ Pelikany mogą go wyprzedzić.

Dallas kontra Phoenix

Dallas vs Phoenix fakty

  • Suma punktów Doncica powyżej 31,5 - Luka ma średnio 34,4 punktu u siebie;
  • Dallas Goals powyżej 112,5 punktu - The Mavericks zdobyli ponad 112 punktów w 4 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Dallas absolutnie nie był pod wrażeniem gry w ostatnim meczu. Tak, Mavericks wygrali z Knicks, ale dokonali tego dzięki indywidualnym akcjom Spencera Dinwiddiego i Luki Doncic. Wystarczyło pokonać Nowy Jork, ale Phoenix nie jest tak łatwym przeciwnikiem. Uważamy, że właściciele nie poradzą sobie z tymi "słonecznymi".

Nasza prognoza to zwycięstwo "Feniksa" przy uwzględnieniu dogrywki za współczynnik 2,40 w Mostbet.

W ostatnich meczach obie drużyny pokazały znakomitą grę w ataku. "Dallas" zdobył 121 punktów, "Phoenix" - 133. Najprawdopodobniej bezpośrednie spotkanie okaże się jazdą konną.

Druga prognoza to suma powyżej 218,5 pkt za 1,70.

Komentarz 0