Fenerbahce kontra Sivasspor. Prognoza na mecz o mistrzostwo Turcji

Fenerbahce i Sivasspor spotkają się 4 grudnia w ramach 14. rundy mistrzostw Turcji. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Fenerbahce vs Sivasspor

Fenerbahce

Fenerbahçe zajmuje drugie miejsce w tabeli Mistrzostw Turcji, tracąc trzy punkty do Galatasaray. Ale jednocześnie przed nami mecz, który może pozwolić nam odzyskać utracone prowadzenie. Zespół w 13 rozegranych meczach stracił punkty tylko dwukrotnie i ma najsilniejszą linię ataku w lidze. Zespół Ismaila Kartala strzelił 33 gole.

Sivasspor

„Sivasspor” nadal ma niezłą gorączkę; w tabeli Mistrzostw Turcji zajmuje dopiero 13. miejsce. Zespół wygrał tylko jedno z pięciu ostatnich meczów i jest w bardzo złym stanie emocjonalnym. Zespół Serveta Cetina wykorzystuje taktykę 4-1-4-1, skupiając się na działaniach defensywnych.

Fenerbahce kontra Sivasspor

Fenerbahce vs Sivasspor fakty

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa z ostatnich 10 meczów Fenerbahce;
  • Obaj strzelą gola – zakład rozegrany w sześciu z 10 poprzednich bezpośrednich meczów;
  • Numer 1 w końcowej punktacji – schemat sprawdził się w dwóch ostatnich meczach Fenerbahce.

Przewidywanie sumy gier

Fenerbahçe przegrał w zeszłym tygodniu z Nordsjælland (1:6), więc stan emocjonalny zawodników pozostawia wiele do życzenia. Będą jednak starali się grać u siebie w taki sposób, aby zadośćuczynić kibicom za druzgocący niewypał w europejskich rozgrywkach. Sivasspor doskonale rozumie, że zmierzy się z liderem mistrzostw, dlatego będzie całkowicie skupiony na obronie.

Uważamy, że konfrontacja nie będzie szczególnie efektywna. Zakład – łącznie mniej niż 3,5 gola. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 1,66.

Fenerbahçe da liderom szansę na odpoczynek, więc może nie wystawić najbardziej optymalnego składu. Można odnieść wrażenie, że goście będą w stanie stawić godny opór wnukowi.

Zakład – Handicap azjatycki (+2) na Sivasspor. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,66.

Przeciwnicy będą starali się jak najbardziej oddalić grę od swojej bramki, a dużo walk będzie toczyć się w środku pola. Prawdopodobnie spowoduje to minimalną liczbę stałych fragmentów gry.

Zakład – łącznie mniej niż 9,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,95.

Komentarz 0