G2 Esports kontra Ninja w piżamach. Prognoza na mecz BLAST Premier: Grupy wiosenne 2024

G2 Esports i Ninjas in Pyjamas spotkają się 26 stycznia w ramach BLAST Premier: Spring Groups 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas

G2 E-sport

G2 Esports nie czuje się jeszcze szczególnie stabilnie w ramach obecnego turnieju. Wszystko zaczęło się od tego, że drużyna pokonała Ninja w Piżamie (2:0) i oddała przeciwnikowi zaledwie dziewięć rund. Ale potem sytuacja całkowicie się zmieniła. Nie udało się przedostać przez górną drabinkę fazy grupowej. Gracze e-sportu przegrali z Natusem Vincere (0:2), przegrali mapę otwierającą w dogrywce, a potem po prostu nie mogli się pozbierać. Dlatego teraz zespół będzie próbował dostać się do play-offów przez „przegranego”.

G2 Esports kontra Ninja w piżamach

Ninja w piżamach

Ninjas in Pyjamas dopiero zaczyna ugruntować swoją pozycję na szczycie sceny profesjonalnej. Kompozycja wygląda dość eksperymentalnie, ale stopniowo się poprawia i staje się coraz bardziej przekonująca. E-sportowcy rozpoczęli turniej bezskutecznie – przegrali z G2 Esports wynikiem 0:2 i nie stanęli na wysokości zadania. Jednak dostanie się do dolnej półki rywalizacji szybko przywróciło Ninja do rozsądku, a gracze okazali się silniejsi od Complexity Gaming z wynikiem 2:0 i byli w stanie wyprzedzić przeciwnika we wszystkich kluczowych elementach.

Fakty na temat meczu G2 Esports vs Ninja w piżamach

  • Prawidłowy wynik – 2:0 – takim wynikiem zakończyły się cztery z ośmiu ostatnich meczów G2 Esports.

Przewidywanie sumy gier

G2 Esports w dalszym ciągu pokazuje potężną, ale nie najbardziej stabilną grę. Ale teraz gracze e-sportu wyjdą z meczu niezwykle obciążeni, ponieważ nie mają już miejsca na błędy. W dolnej drabince rozgrywek Ninjas in Pyjamas okazali się silniejsi od przeciwnika, natomiast gracze nie są jeszcze szczególnie stabilni, są też duże problemy z synergią.

Wierzymy, że faworyt bez problemu przejdzie przez turniej. Zakład – zwycięstwo G2 Esports z wynikiem 2:0. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,81.

Komentarz 0