G2 Esports kontra Monte. Prognoza na mecz Intel Extreme Masters Katowice 2024

G2 Esports i Monte spotkają się 6 lutego w ramach kolejnego gamingowego dnia na Intel Extreme Masters Katowice 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje obstawiania.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu G2 Esports vs Monte

G2 E-sport

G 2 Esports dość pewnie rozpoczęło swoją podróż do play-offów. Jednak niemal natychmiast nastąpiła przerwa w zapłonie. Zespół nie radził sobie z ENCE (0:2) i na dwóch mapach zdobył zaledwie 15 rund. Ciekawe, że zarówno na Mirage, jak i na Anubisie e-sportowcy doświadczyli bardzo dużych problemów w ataku. Ale teraz postarają się dołożyć wszelkich starań, aby poprawić jakość błędów. Dlatego „Rycerze” są po prostu zobowiązani do całkowitego ponownego uruchomienia w dolnej drabince zawodów.

G2 Esports kontra Monte

Monte

Monte od razu wleciał do dolnej półki, co stało się dużym problemem dla tego składu. Jednak brak miejsca na błędy tylko jeszcze bardziej zachęcił e-sportowców. Dość nieoczekiwanie wytrącili z drogi Cloud9 (2:0) i zrobili to z czystym kontem. Teraz zespół odzyskał wiarę we własne możliwości i jest w stanie rzucić bardzo wartościowy opór każdemu przeciwnikowi. Dlatego gracze e-sportowi z Monte oczekują, że na etapie draftu otrzymają jak najwięcej podpisanych kart, aby czuć się jak najbardziej komfortowo. Warto zauważyć, że gracze nie mają w zanadrzu wielu lokalizacji z wysokim współczynnikiem wygranych.

Fakty dotyczące meczu G2 Esports i Monte

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – tym wynikiem zakończyły się trzy z ostatnich dziewięciu meczów G2 Esports.

Przewidywanie sumy gier

G2 Esports w dalszym ciągu demonstruje niezbyt stabilną grę i doświadcza dość poważnych problemów. Ale jednocześnie zespół nadal wyróżnia się najwyższym poziomem umiejętności wykonawczych. Monte w dalszym ciągu ma dość poważną gorączkę. Gracze eSportu wywołali w poprzedniej rundzie ogromną sensację, ale powtórzenie takiego sukcesu będzie niezwykle trudne.

Wierzymy, że Rycerze nadal będą w stanie pokonać swoich przeciwników. Zakład jest zwycięstwem G2 Esports. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,69.

Komentarz 0