Fnatic kontra SAW. Prognoza na mecz PGL Major Kopenhaga 2024: European RMR A

Fnatic i SAW zmierzą się ze sobą w ramach kolejnego gamingowego dnia PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Fnatic vs SAW

Fnatic

Fnatic musi jeszcze znaleźć stabilność w bieżącym turnieju, chociaż radzi sobie bardzo dobrze. Zespół rozpoczął swoją podróż od zwycięstwa nad BetBoom Team (13:6) na Anubisie i wyglądał na znacznie silniejszego od przeciwnika. Ale potem gracze eSportu dosłownie rozpadli się pod presją Virtus.pro (3:13) na Ancient. Potem huśtawka była kontynuowana. Zespół pokonał AMKAL ESPORTS (13:11) na Overpass i był coraz bliżej przejścia do kolejnego etapu zawodów. A potem rewelacyjnie przegrał z KOI z wynikiem 0:2 w serii i nie wygrał ani jednej mapy.

Fnatic kontra SAW

SAW

SAW szaleje w czasie obecnych zawodów, międzynarodowej drużynie brakuje organizacji i dyscypliny. Najpierw przyszła dość oczekiwana porażka Virtus.pro (6:13) na Ancient. Następnie zespół całkowicie się rozpadł pod presją 9 Pand (1:13) na Anubisie. Udało nam się jednak popracować nad błędami i odwrócić sytuację. Zwycięstwa nad Ninjas in Pyjamas (2:0) i ENTERPRISE (2:0) pomogły utrzymać miejsce w turnieju. A teraz musisz przeskoczyć nad głową, aby w końcu dokończyć to, co zacząłeś.

Fakty dotyczące meczu G2 Esports i Monte

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa z ostatnich sześciu meczów SAW.

Przewidywanie sumy gier

Fnatic ma bardziej doświadczony skład i nie pozwala na żadne poważne awarie. Warto dodać, że dopiero ostatnia porażka okazała się sensacją, ale powinna była tylko rozzłościć e-sportowców. SAW nie ma jeszcze takiej stabilności, która pozwoliłaby mu zdobyć przyczółek na najwyższym poziomie sceny profesjonalnej. A obecny turniej jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Wierzymy, że doświadczenie będzie kluczowym czynnikiem w tej konfrontacji. Zakład jest zwycięstwem Fnatic. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,84.

Komentarz 0