ENCE kontra G2 Esports. Prognoza na mecz Intel Extreme Masters Katowice 2024

ENCE i G2 Esports zmierzą się ze sobą 5 lutego w ramach kolejnego gamingowego dnia na Intel Extreme Masters Katowice 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu ENCE vs G2 Esports

ENCE

ENCE podeszło do bieżącego turnieju w doskonałej gotowości. A na początku fazy grupowej zespół spotkał się z jednym z najtrudniejszych możliwych przeciwników. Nie tylko potrafiła stawić Team Vitality porządny opór (2:1), ale także odniosła końcowe zwycięstwo, dzięki czemu drużyna nadal zachowuje prawo do błędów. Ponadto obecny skład ma dość duży wybór charakterystycznych lokalizacji i dobrze wykorzystuje swoje mocne strony. Dlatego po raz kolejny będzie się starał sprawnie przeprowadzić etap draftu.

ENCE kontra G2 Esports

G2 E-sport

G2 Esports, całkiem oczekiwanie, przechodzi z jednego etapu do drugiego w ramach bieżącego turnieju. Na początku fazy grupowej zespół poradził sobie z Heroic (2:1) i okazał się silniejszy od statusowego przeciwnika. Jednocześnie należy zauważyć, że „Rycerze” doświadczyli trudności; dwie mapy osiągnęły dogrywkę. Ale jednocześnie w decydującym miejscu Nuke udało im się szybko przełamać opór przeciwnika (13:6) i nie napotkali żadnych szczególnych problemów. Dlatego teraz zespół ma nadzieję spokojnie dołożyć zwycięstwo do swojej skarbnicy i utorować sobie drogę do kolejnego etapu rywalizacji.

Fakty dotyczące ENCE i G2 Esports

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się trzy z ośmiu ostatnich meczów G2 Esports.

Przewidywanie sumy gier

ENCE prowadzi obecne zawody na bardzo wysokim poziomie, wygląda to naprawdę fajnie i pewnie. Zespół zaczął od zwycięstwa nad najlepszą drużyną na świecie, co zdecydowanie powinno dodać sił i emocji. G2 Esports nadal nie jest szczególnie stabilny, więc gracze e-sportowi mogą po raz kolejny popełnić bolesny błąd.

Wierzymy, że rywale sprawią, że będzie to długotrwała konfrontacja. Zakład – łącznie ponad 2,5 mapy. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 2,06.

Komentarz 0