Natus Vincere kontra G2 Esports. Prognoza na mecz BLAST Premier: Grupy wiosenne 2024

Natus Vincere i G2 Esports powalczą 27 stycznia w ramach fazy grupowej turnieju BLAST Premier: Spring Groups 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Natus Vincere vs G2 Esports

Natusa Vincere’a

Natus Vincere nadal aktywnie ulepsza i ulepsza swoją grę. E-sportowcy są w doskonałym stanie emocjonalnym; konsekwentnie pokonywali Complexity Gaming (2:0) i G2 Esports (2:1), co pozwoliło im awansować przez górną drabinkę. Ponadto „Born to Win” po raz kolejny udowadniają, że dla każdego przeciwnika są wyjątkowo niewygodnym przeciwnikiem. Na wyróżnienie zasługuje także „wspaniały”, który po prostu idealnie wpasowuje się w składy zespołu i doskonale uzupełnia międzynarodowy skład.

Natus Vincere kontra G2 Esports

G2 E-sport

G2 Esports po przegranej z Born to Win zeszło do dolnej drabinki. I tam zespół stanął przed niełatwą próbą sił. Ale z Ninja w piżamie (2:0) poradziliśmy sobie bardzo pewnie. Tylko 15 naboi trafiło do skarbca przeciwnika. Warto odnotować, że tym razem gracze eSportu słynnie wykorzystywali swoją przewagę właśnie w punkcie zwrotnym każdej mapy. Starali się polegać nie tylko na indywidualnych umiejętnościach liderów, ale także na ogólnej synergii. Cała piątka dobrze współdziałała zarówno z Vertigo (13:6), jak i Anubisem (13:9).

Fakty dotyczące meczu Natus Vincere vs G2 Esports

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa ostatnie pojedynki bezpośrednie.

Przewidywanie sumy gier

Natus Vincere cały czas nabiera tempa i poprawia swoją grę. Zespół wygląda bardzo pewnie w stosunku do nadchodzącego przeciwnika, ciągle szukając różnych kluczy do niego. G2 Esports organizuje swój kolejny turniej wyjątkowo niestabilnie, ale nawet jeśli e-sportowcy przegrywają, bardzo rzadko robią to na sucho.

Wierzymy, że rywale będą potrzebować całego dystansu konfrontacji, aby uporządkować sytuację. Zakład – łącznie ponad 2,5 kart. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,88.

Komentarz 0