Cloud9 kontra MOUZ. Prognoza na mecz Intel Extreme Masters Katowice 2024

Cloud9 i MOUZ zmierzą się 4 lutego w ramach fazy grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje bukmacherskie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Cloud9 vs MOUZ

Cloud9

Cloud9 zaczął od poprzedniego etapu, więc miał świetną okazję na nabranie rozpędu. Zaczęła wyjątkowo słabo, ale szybko naprawiła swoje błędy. Pozbawiona możliwości potknięcia się, drużyna zaczęła grać niemal bezbłędnie. Okazało się, że w zasadniczych konfrontacjach pokonał BetBoom Team (2:1) i Virtus.pro (2:1). To absolutnie powinno dać wiarę we własne możliwości, więc teraz zespół może dyktować warunki przeciwnikowi.

Cloud9 kontra MOUZ

MOUZ

MOUZ zdołał ostatnio dość mocno zmienić swój skład i teraz, szczerze mówiąc, brakuje mu stabilności. W ciągu ostatnich 10 meczów wskaźnik wygranych wynosi 50%; zespół zbyt często wypada z gry. Ponadto skład jest zbyt skoncentrowany na indywidualnych umiejętnościach e-sportowców. Głównym celem jest strzelanie, a inne elementy znacznie ustępują. W konfrontacjach z niezbyt silnymi przeciwnikami często to wystarcza, ale teraz poziom opozycji jest bardzo wysoki.

Fakty dotyczące Cloud9 i MOUZ

  • Dokładny wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa ostatnie mecze Cloud9.

Przewidywanie sumy gier

MOUZ plasuje się wyżej w światowych rankingach HLTV, ale najnowsze wyniki nie budzą zaufania. Wręcz przeciwnie, zespół zaczął popełniać zbyt wiele błędów. Cloud9 nabrało rozpędu już w trakcie obecnego turnieju, a dwa ostatnie zwycięstwa powinny dodać e-sportowcom wiary we własne możliwości.

Wierzymy, że przeciwnicy będą potrzebować maksymalnej liczby lokalizacji. Zakład – łącznie ponad 2,5 kart. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,98.

Komentarz 0