Olympiakos kontra Fenerbahce. Prognoza na mecz Euroligi

9 maja Olympiakos i Fenerbahce rozegrają piąty mecz w serii. Czy Grecy wykorzystają swój dwór? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Olympiakos - Fenerbahce

Olympiakos

W serii z Fenerbahce Olympiakos prowadził dwukrotnie, ale nie udało mu się wykończyć drużyny tureckiej. W zasadzie prawie wszystkie walki toczyły się w równym pojedynku, tylko w pierwszym Grecy wygrali różnicą 11 punktów.

W ostatnim meczu, który odbył się cztery dni temu podopieczne Georgisa Bartzokasa przegrały wynikiem 69:73. W drużynie z Pireusu najlepszym zawodnikiem został Shaquille McKissick, który zdobył 20 punktów i miał pięć zbiórek.

Fenerbahce

Kanarki dwukrotnie przegrały w serii z Olympiakosem, ale za każdym razem udawało im się wyrównać wynik. Gdzieś szczęście towarzyszyło, a gdzieś Fenerbahce bardzo pomogło wsparcie trybun. Świeży przykład to zwycięstwo w ostatnim meczu.

Deshawn Pierre dobrze pokazał się w poprzednim spotkaniu w składzie Wysp Kanaryjskich. Kanadyjczyk zdobył 17 punktów, miał cztery zbiórki i jedną asystę. Ponadto dobrą grę pokazał Tyler Dorsey, któremu udało się zdobyć 16 punktów.

Olympiakos kontra Fenerbahce

Olympiakos vs Fenerbahce fakty

  • Olympiakos łącznie mniej niż 79,5 punktu - podopieczni Bartsokasa nie zdobyli więcej niż 79 punktów w ostatnich trzech meczach;
  • Suma punktów Slukasa poniżej 12,5 - Kostas nie zdobył więcej niż 12 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sum meczowych

U siebie Olympiakos musi poradzić sobie z Fenerbahce. W trakcie sezonu Grecy prezentowali się znacznie lepiej. Nie mieli tak dużych różnic jak „kanarki”. Wierzymy, że wsparcie trybun na pewno pomoże drużynie z Pireusu odnieść pewne zwycięstwo.

Nasz typ to Olympiakos z handicapem (-4,5) punktów za 1,82 w Mostbet.

Tylko w jednym z czterech bezpośrednich spotkań zespoły pokazały produktywną grę. W innych meczach grali zbyt ostrożnie. Najbliższy mecz jest dla nich bardzo ważny, więc wątpimy, czy drużyny zrobią show.

Druga prognoza to suma poniżej 157,5 pkt za 1,60.

Komentarz 0