Na'Vi kontra Astralis. Prognoza dla BLAST Premier

Natus Vincere zmierzy się z Astralis 14 lipca, a nasza strona przewidzi tę konfrontację. Czy powinienem postawić żółto-czarnych na sukces?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Na'Vi vs Astralis

Na'Vi

Natus Vincere od dłuższego czasu nie miał świetnych wyników na scenie tier-1 i nie mógł awansować do pierwszej linii światowego rankingu. Dlatego po nieudanym występie na majorze postanowiono przetasować skład.

Ze starego składu pozostali tylko s1mple i b1t, a Aleksib, jL i iM zostali nowymi graczami. Nie jest jednak pewne, czy żółto-czarni będą w stanie osiągnąć znaczące osiągnięcia w takim składzie.

Na'Vi kontra Astralis

Astralis

Astralis plasuje się na 16. miejscu światowego rankingu i oczywiście postawiło sobie za cel dostanie się do pierwszej dziesiątki. Nawiasem mówiąc, ich skład również nie pozostał bez zmian. Wyrzucono więc gla1ve, który spędził prawie siedem lat w głównym składzie „gwiazd”. 

Staehr, który wcześniej grał w Sprout, został zaproszony na jego miejsce. Duńczykom udało się niedawno wystartować w otwartych eliminacjach Gamers8, ale po pokonaniu ECLOT (16:11) nieoczekiwanie przegrali pojedynek z SAW (8:16) i zakończyli swoją przygodę.

Fakty Na'Vi kontra Astralis

  • 1W sumie ponad 2,5 mapy - trzy z pięciu meczów pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że Natus Vincere nie powinien mieć teraz wyraźnej preferencji, ponieważ zespół tak naprawdę nie miał czasu na rozegranie ani jednego oficjalnego meczu w zaktualizowanym składzie i prawdopodobnie będzie potrzebował więcej czasu na grę. Umiejętnościami Duńczycy nie ustępują swoim odpowiednikom, więc sugerujemy sprawdzić ich zwycięstwo, aby mieć dobre szanse.

Nasza prognoza to zwycięstwo Astralis po kursie 2,20 w Mostbet.

Komentarz 0