Finlandia kontra Australia. Prognoza na mecz Pucharu Świata

Australia swój występ na mundialu rozpocznie 25 sierpnia od konfrontacji z Finlandią. Czy faworyt odniesie miażdżące zwycięstwo? Prognozy i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Finlandia vs Australia

Finlandia

Finlandia nie miała najlepszych meczów towarzyskich. Wydawało się, że Suomi pokonała Litwę i Estonię, ale potem przegrały z Łotwą i tą samą Litwą. Nie wiadomo, czego się spodziewać po drużynie na mundialu.

Podczas turnieju Finowie pokładają całe nadzieje w Laurim Markkanenie. Gwiazda koszykówki „Utah” musi stać się prawdziwym liderem zespołu i pomagać partnerom w walce o zwycięstwo.

Australia

Australijczycy sprowadzili na Puchar Świata wielu zawodników z NBA. W składzie nie ma gwiazd, ale to i tak stawia ich w gronie głównych pretendentów do medali. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na Josha Giddaya z Oklahomy i Patty Mills z Atlanty. Prawdopodobnie zostaną liderami zespołów.

W meczach towarzyskich Australia wyglądała pewnie i przegrała jedynie z Brazylią (86:90). W pozostałych meczach zespół świętował sukcesy.

Finlandia kontra Australia

Fakty dotyczące Finlandii i Australii

  • Łączny wynik Finlandii powyżej 79,5 punktu – Finowie zdobyli ponad 79 punktów w 3 z 4 ostatnich meczów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie mniej niż 42,5 punktu – Finlandii nie udało się przekroczyć tej granicy w 3 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Linii ataku Australii nie trzeba specjalnie przedstawiać, ale chciałbym wyróżnić Finów. Jeśli chodzi o atak, z tą drużyną wszystko jest w porządku. Z Markkanenem na czele Suomi potrafi zaskoczyć. Przynajmniej w ataku spodziewamy się, że będą grać pewnie. Jest prawdopodobne, że spotkanie zakończy się na koniach.

Nasza prognoza - łącznie ponad 167 punktów przy 1,78 w Mostbet.

Finlandia stała się otwarciem Mistrzostw Europy. Oczekujemy, że Suomi również wystąpi z godnością na Mundial. Wierzymy, że Markkanen i spółka nie opuszczą parkietu bez walki.

Typ: Finlandia z handicapem (+11,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,74.

Jak pisaliśmy powyżej, Finlandia ma doskonały atak, ale słabą obronę. W związku z tym wątpimy, aby któryś z kwartałów był nudny.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to ponad 35,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0