Estoril kontra Porto. Prognoza na mecz Pucharu Portugalii

W dwóch ostatnich meczach Estoril pokonał Porto, ale czy sensacji można spodziewać się 9 stycznia – odpowiedź kryje się w przewidywaniach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Estoril vs Porto

Estoril

Ogólnie rzecz biorąc, Estoril ma dobry sezon, zajmując po 16 rundach 11. miejsce w tabeli Mistrzostw Portugalii. Zespół Vascu Seabry ma dwa punkty przewagi nad strefą meczową przejściową, więc nie może sobie jeszcze pozwolić na odpoczynek. Po porażce 1:5 ze Sportingiem w ostatniej rundzie Estoril przerwał passę czterech meczów bez porażki.

Porto

Porto na razie nie imponuje w mistrzostwach – drużyna Sergio Conceição plasuje się obecnie dopiero na trzecim miejscu w tabeli. Dragons mają już pięć punktów straty do lidera Sportingu i cztery punkty przewagi nad Benfiką. Porto po remisie 1:1 z Boavistą w ostatniej rundzie przerwało passę dwóch zwycięstw z rzędu.

Estoril kontra Porto

Fakty na temat meczu Estoril vs Porto

  • Dokładny wynik 1:3 - w ostatnich siedmiu meczach pomiędzy klubami taki wynik miał miejsce dwukrotnie;
  • Estoril zdobędzie bramkę w drugiej połowie - w dwóch ostatnich meczach Estoril ten zakład był udany;
  • Porto zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch z trzech ostatnich meczów Porto strzeliło gola w pierwszej połowie.

Przewidywanie sumy gier

„Estoril” w meczach u siebie prezentuje futbol na bardzo wysokim poziomie – „kanarki” wygrały pięć ostatnich meczów na swoim boisku, zdobywając 17 bramek. Oczywiście obrona Porto może mieć problemy, ale Dragons też będą niesamowicie zmotywowani – wymiana bramek jest niemal nieunikniona.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,85.

Porto po porażce w mistrzostwach z pewnością zdeterminuje się w Pucharze, gdzie wyraźnie ma plany na tytuł. Żadna ze stron nie uniknie dziś rotacji, ale jednocześnie „smoki” mają znacznie szerszą i lepszą rezerwę; jest mało prawdopodobne, abyśmy spodziewali się trzeciej sensacji z rzędu w bezpośrednich spotkaniach.

Zakład – Handicap azjatycki (-1) na Porto. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,87.

Porto jest faworytem i oczywiście spędzi dużo czasu w ataku, ale jednocześnie Estoril jest w stanie odpowiedzieć u siebie – powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,67.

Komentarz 0