Fenerbahce kontra Konyaspor. Prognoza na mecz o mistrzostwo Turcji

Fenerbahçe nie przegrało od sześciu meczów z rzędu, ale czy 10 stycznia Konyaspor stanie się kolejną ofiarą „kanarek” – odpowiedź nasuwa się w przewidywaniu. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Fenerbahce vs Konyaspor

Fenerbahce

Fenerbahçe ma za sobą świetny sezon i obecnie prowadzi w mistrzostwach. Do Galatasaray nie ma jeszcze jednak straty – zespół Ismaila Kartala prowadzi tylko dzięki dodatkowym wskaźnikom. W ostatniej rundzie Fenerbahçe pokonało Istanbulspor 5:1 i odniosło 15. zwycięstwo w sezonie.

Konyaspor

Z przyczyn obiektywnych Konyaspor nie może stawiać sobie ambitniejszych celów niż walka o przetrwanie – na razie drużyna Hakana Kelesa radzi sobie ze swoim zadaniem. Z 18 punktami „biało-zieloni” zajmują 16. miejsce w tabeli i dzięki dodatkowym wskaźnikom oddalają się od strefy spadkowej.

Fenerbahce kontra Konyaspor

Fakty na mecz Fenerbahce - Konyaspor

  • Dokładny wynik 3:1 - Fenerbahçe odniosło tym wynikiem dwa z ostatnich 12 zwycięstw u siebie;
  • „Fenerbahçe” zdobędzie bramkę w każdej połowie – ten zakład sprawdził się w pięciu z ostatnich sześciu meczów Fenerbahçe;
  • Konyaspor zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch z trzech ostatnich meczów Fenerbahce straciło bramkę w pierwszej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Fenerbahçe desperacko walczy o tytuł i nie ma miejsca na błędy – Galatasaray również odnosi zwycięstwo za zwycięstwem i w każdej chwili jest gotowe objąć prowadzenie. Jest mało prawdopodobne, aby „kanarki” miały dzisiaj problemy z trzema punktami – Konyaspor jest w swojej klasie wyraźnie gorszy i w obecnym stanie raczej nie będzie w stanie wywołać sensacji.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza – handicap azjatycki (-2) na Fenerbahce. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,97.

Fenerbahçe z rezerwą ma najlepszy atak w mistrzostwach - w 18 meczach kanarki zdobyły 49 goli. Wiadomo, że obrona Konyasporu będzie miała duże problemy, a goście nie pozostaną bez straconych bramek. Jednak „kanarki” często dają się ponieść atakom i ustępują; goście są w stanie strzelić prestiżowego gola.

Zakład – obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 2,15.

Faworytem jest Fenerbahçe, który wyraźnie dominuje przez całe spotkanie - Kanarki prawdopodobnie wyprzedzą rywala w rzutach rożnych.

Zakład – handicap azjatycki (-4) na rzuty rożne na stadionie Fenerbahce. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,85

Komentarz 0