Barcelona kontra Fenerbahce. Prognoza na mecz Euroligi

Barcelona przegrała swój ostatni mecz z Fenerbahce. Czy Katalończykom uda się zemścić w walce 8 grudnia? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Barcelona vs Fenerbahce

Barcelona

Dwa dni temu Barcelona miała nieudany wyjazd do Bolonii. W konfrontacji z Virtusem Katalończycy ponieśli porażkę, przegrywając z wynikiem 75:80. Nawet 15 punktów Willy'ego Hernangomeza nie pomogło hiszpańskiej drużynie.

Pomimo porażki Barcelona utrzymała swoją pozycję. Blaugranas nadal zajmują drugie miejsce w tabeli. Mają na swoim koncie dziewięć zwycięstw.

Fenerbahce

Całkiem niedawno Fenerbahce zaprezentowało jedną z głównych sensacji turnieju. Turecka drużyna zadała Realowi Madryt pierwszą w tym sezonie porażkę. Mimo to nadal zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Kanaryjczycy mają na swoim koncie tylko sześć zwycięstw.

Fenerbahçe ponownie przegrało swój ostatni mecz. Tym razem drużyna przegrała na wyjeździe z Baskonią (79:80).

Barcelona kontra Fenerbahce

Fakty dotyczące meczu Barcelony z Fenerbahce

  • Razem Fenerbahce powyżej 77,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 77 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Vesely'ego wynosi mniej niż 4,5 - w 3 z ostatnich 4 meczów Yan zebrał nie mniej niż cztery zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

U siebie „Barcelona” skutecznie radzi sobie w konfrontacjach z „Fenerbahce”. Katalończycy wygrali cztery ostatnie mecze bezpośrednie u siebie i większość zwycięstw była pewna. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki zespołów, wierzymy, że historia się powtórzy.

Nasz typ to Barcelona z handicapem (-5,5) punktów na poziomie 1,72 w Mostbet.

W trzech z czterech ostatnich meczów u siebie Barcelona nie pozwoliła swoim przeciwnikom zdobyć więcej niż 78 punktów. Najprawdopodobniej w kolejnej walce nic się znacząco nie zmieni, więc walka powinna okazać się stoczona na niskim poziomie.

Prognoza: łącznie niecałe 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Vesely spisuje się ostatnio dobrze i regularnie zdobywa ponad 11 punktów. Najprawdopodobniej reprezentant Czech zagra na swoim poziomie.

Prognoza - Jan Vesely powyżej 11,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0